Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Balıkesir Web Tasarım Hizmeti

Gazisoft Yazılım ŞirketiBalıkesir Web Tasarım ve Web Sitesi Hizmeti

Gazisoft olarak Balıkesir web tasarım hizmeti sunmaktayız. 2008 yılında kurulan şirketimiz ile daima yenilikçi teknolojileri kullanarak müşterilerimizin kurumsallıklarını yansıtabilmeleri için birbirinden bağımsız ve kaliteli içeriğe sahip olan web siteleri tasarlamaktayız.

15 senelik tecrübe ile internetin her alanında ekiplerimiz, bilgilerine yenisini eklemektedir. Bu kapsamda firmanız hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun ve hangi ilde faaliyet gösterirseniz gösterin, bir web sitesi tasarımı için bizlerden hizmet talep edebilirsiniz.

Bizler bu işe başlarken sadece Balıkesir web tasarım şirketi olarak hizmet sunmaktaydık. Fakat şimdilerde hem Balıkesir bölgesinin sayılı web tasarım hizmeti veren şirketlerinden olduk ve hizmetimizi tüm Türkiye çapına taşıdık, hem de hizmet yelpazemizi geliştirerek web tasarım dışında altı farklı hizmeti daha siz değerli müşterilerimize sunmaya başladık.

Gazisoft Web Tasarım Hizmet Süreci

Gazisoft olarak 15 senelik tecrübelerimiz kapsamında müşterilerimize altı adımlık güvenilir bir hizmet süreci sunuyoruz. Bu adımları tek tek uzman personellerimiz ile değerlendirerek en iyi sonuçlara ulaştıktan sonra müşterilerimize teslimat sağlıyoruz. Bu kapsamda Balıkesir web tasarım hizmeti ile ilgili;

  1. Müşterilerimiz ile iletişim içerisinde olarak taleplerin ne olduğunu açıkça anlamaya çalışıyoruz. Detayların belirlenmesi konusunda ilk aşamayı asla atlamıyoruz.
  2. Müşteri taleplerinin detaylandırılması ardından, uzman ekiplerimiz ile proje kapsamında ilerleyeceğimiz bir plan hazırlıyoruz.
  3. Ardından hazırladığımız planları, uygun departmanlara gönderiyoruz ve hazırlanacak web sitesi ile ilgili bir yol haritası belirliyoruz.
  4. Tüm planlamalar bittikten sonra web sitesi tasarımı için ekiplerimiz, kodlama ve yazılım aşamasını gerçekleştiriyor.
  5. Ardından müşteriye sunum yapılır ve gerekirse istekler doğrultusunda web sitesi düzeninde bazı revizeler gerçekleştiriliyor.
  6. Son olarak revizeler de tamamlanır ve verilen içeriğe uygun en kaliteli ve kurumsal web sitesi içeriği müşteriye teslim ediliyor.

Bu anlamda web sitesi tasarlama süreçlerimizde her daim ekip çalışması içerisinde bir site yaratmayı amaçlamaktayız. Site oluşumlarında var ise markanın renkleri ön planda tutulmaya çalışır ve kurumsallık bu şekilde artırılır.

Sektörlere Özel
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Paketler
Hızlı Bir Site İçin
Hazır Konsept Tema
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Sunucuda Barındırma
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Site Yapısı
Panel ile Değiştirilen
Kolay Site Yapısı
Gazisoft Yazılım Şirketi

Balıkesir Web Tasarım

Günümüzde firmalar hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun, fiziksel mağazacılığın ötesine geçmeyi planlamaktadırlar. Çünkü artık teknoloji çağının getirisi ile her ürün ve firma internet ortamında kendini var etmelidir.

Bu anlamda Balıkesir web tasarım ajansı olarak bizlerin önerisi öncelikle firmanın kendi bünyesinde ve hedef müşterilerine karşı kurumsal bir yapı oluşturmasıdır. Bu da kesinlikle bir web sitesi sahibi olmakla başlamaktadır. Yani kurumsal özellikteki tüm firmalar, kendilerini web ortamında tanıtmakta ve satışlarını arttırmaktadır.

Sadece kurumsallık ve satış artırımından ziyade, uzman ve profesyoneller tarafından oluşturulmuş bir web sitesi sayesinde marka adını çok daha geniş kitlelere duyurma imkânına sahip olmaktadır.

Gazisoft olarak bizler de Balıkesir web tasarım hizmetlerimizi müşterilerimiz için en yüksek kalitede sunuyoruz. Firmamızın yola çıktığı ‘En iyisi olmak için en iyisi ile çalışın!‘ sloganı ile önce müşteri diyor ve bu anlamda sizlere tam destek sunmaya devam ediyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Balıkesir Web Tasarım Yapan Firmalar

Balıkesir ili üzerinde web tasarım hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Bizler de Gazisoft olarak Balıkesir web tasarım yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktan gurur duyuyoruz.

Bu anlamda müşterilerimize sunduğumuz web tasarım olanakları ve yılların tecrübesi ile ön planda olduğumuzun farkındayız. Siz marka değerini yükseltmek için bizlerle çalışmak isteyen müşterilerimize her zaman marka içeriğine uygun olarak, arama motorları optimizasyonlarını göz önünde bulundurarak ve SEO uyumlu içerik üretmeye dikkat ederek olabilecek en iyi web sitesini hazırlıyoruz.

Bizler tüm bu web sitesi hizmetlerini sunarken her zaman en adaletli fiyatlandırmayı yapıyoruz. Bu kapsamda ne aşırı yüksek fiyatlar ile sizlerin bütçelerini zorluyoruz ne de olması gerekenden az talep ederek müşteri çekmeye çalışıyoruz. Unutmayın ki her olayda olduğu gibi web site tasarımı da bir emek karşılığında yapılır ve bizler bu emeğin en iyisini sarf ettiğimize inanıyoruz. Bu nedenle de Balıkesir web tasarım yapan firmalar içerisinden bizleri seçmeniz markanız ve kurumsallığınızı yansıtmanız açısından en doğrusu olacaktır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Gazisoft Balıkesir Web Tasarım Ajansı Avantajları

Her web tasarım şirketi kendine ait çalışma mekanizmasına sahiptir. Fakat bizler Gazisoft olarak Balıkesir web tasarım firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiş bir şirketiz. Peki, bizler ile çalıştığınızda web tasarım alanında sizlere neler sunuyoruz ve bu sunduğumuz hizmetlerin avantajları neler?

Özel Tasarımlar
Öncelikle sizler için sektöre özel web sitesi tasarımları yapmaktayız. Bu da her sektörün  aslında her markanın kendine özgü bir anlayışla yansıtılması gerektiğini göstermektedir. Her ürünün hedef kitlesi ve her markanın satış teknikleri farklı olduğu için bizler de web sitesi tasarımında bu etmenleri göz önüne alarak bir tasarım oluşturmaktayız.

Hazır Temalar
Acil olarak bir web sitesi tasarımına ihtiyacınız var ise Balıkesir web tasarım şirketi olarak sizlere en hızlı şekilde web sitesi desteği sunmaktayız. Bu durum markanızın en hızlı şekilde kamuya açılmasına yardımcı olmaktadır. Dilerseniz ilerleyen süreçlerde yapacağınız değişiklikler ile hazır temaları tamamen özgün bir hale getirebilirsiniz.

Optimize Edilmiş Sunucu ve Güvenli Site 
Web siteniz için kullanılacak sunucuların hepsinin sitenize hızlı ve güvenilir bir şekilde yönlendirme yapması için biz varız.

Destek Dokümanları
Siz değerli müşterilerimize satış sonrası mutlaka görsel ve videolu şekilde web tasarım sayfanız ile ilgili anlatımlar gerçekleştirmekteyiz. Böylece sizler de sitenizin ara yüzüne hızlı bir şekilde ulaşarak çeşitli detaylandırmalar yapabilirsiniz.

Kolay Yönetilen Panel
Siteniz içeriğinde oluşturmuş olduğumuz admin paneli ile içeriklerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Bu anlamda sitenize her dakika ve har saniye istediğiniz içeriği yüklemekte özgürsünüz ve unutmayın ne kadar SEO içerikli, yazı, görsel, grafik veya video eklersiniz sitenizin tıklanma oranı da o denli artacaktır. Bu anlamda yönetim paneli mutlaka işinize yaramaktadır.

Mobile Uygun Tasarım
Web siteniz, mobil kullanıcılar için görüntülemekte zorlanmadıkları bir şekle sunulmaktadır. Kullanıcılar mobil uyumlu sitenize girdiklerinde dilerlerse masaüstü görünümde, dilerlerse de mobil görünümde sayfanızda dolaşmaya devam edebilmektedirler.

Dinamik Alt Yapı
Güncel içerikli ve devamlı hareket halinde olan bir web sitesi her daim kullanıcıların dikkatini çekecektir. Bu nedenle bizler de siz değerli müşterilerimize site geliştirme alanında içerik takviyesi imkânı da sunmaktayız.

Teknik Destek
Sipariş teslim sonrası oluşabilecek herhangi bir sorun için seçkin bir Balıkesir web tasarım şirketi olarak uzman ekiplerimi ile siz değerli müşterilerimize 7/ 24 teknik destek sağlıyor ve sitenizde hiçbir aksama yaşanmaması için her daim yanınızda oluyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi
Sürekli Güncelleme

Müşterilerimize gelişen teknolojiye uygun siteler sunmak adına tüm web sitelerimizin altyapısını sürekli güncelliyoruz.

Pagespeed ve Hızlı Siteler

Tüm tasarımlarımızda özel optimizasyon sağlayarak hızlı web site sunuyoruz. Sitenin hızlı açılması olmazsa olmazdır.

SEO / SEM Uyumluluk

Yaptığımız tüm web sitelerin iç SEO ve SEM düzenlemeleri yapılmaktadır. Tasarımlarımız %100 SEO uyumludur.

Kolay Yönetilebilir Web Site

Kullanıcı paneli ile web sitenizin yönetimini tamamen size sunuyoruz. İstediğiniz an istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Şık Tasarımlar

Tasarımlarımızı güncel kullanıcı profiline göre güncelliyoruz. Ziyaretçilerinize karşı en başarılı web siteyi oluşturuyoruz.

Profesyonel Destek Birimi

Yazılım ekibimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizin yanınızda olacaktır. Üstelik destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Paketlerimizi incelemek ve işletmeniz için uygun paketi bulmanıza yardım etmesi için Destek Birimimize ulaşabilirsiniz.

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?