Kolay Kullanım

Farklı bileşenlerden oluşan Barkod Sisteminin, oldukça kolay ve kullanışlı olması için çalışıldı.

Fonksiyonel Tasarım

Barkod Sistemi her kesime hitap etmesi için kolay kullanıma özel olarak tasarlandı.

Bulut Depolama ile Mağaza Takibi

Bulut depolama alanı ile tüm mağaza satış ve stoklarını anında takip ve düzenleme yapılabilirmektedir.

Uygun Fiyat

Bölge bayisi olduğumuz cihazlarımız sayesinde müşterilerimize özel ve uygun fiyat ile hizmet verme garantisinde bulunmaktayız.

Özel Raporlamalar

Envanter Durumu, Stok Takibi, Kar-Zarar ve Günlük Rapor gibi birçok özel rapor alabilinmektedir.

Gazisoft Kalitesi

Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi Barkod Sistemi Hizmetimizde de Gazisoft kalitesini göreceksiniz!

Detaylı Bilgi ve Özel Fiyat Teklifi için hemen bize ulaşın!

Hızlı, Pratik ve Fonksiyonel

Barkod Sistemi

Günümüzde satın aldığımız birçok ürünün üzerinde dikkatimizi çekecek şekilde bazı bilgilerin yer aldığı bir yapışkan etiketler bulunmaktadır. Barkod yazılım ile ürünlerin içerik bilgileri ve diğer niteliklerin bulunduğu barkodlar üretilmektedir. Bu şekilde satın aldığımız hemen her ürünün üzerinde bir barkod bulunduğunu fark ederiz.

Barkod Sistemi ile bulunan ürünlerin daha kolay anlaşılabildiği, müşteriler için işlerin kolaylaştığı bilinmektedir. Nitekim kimseye sormadan, ürün ile alakalı pek çok bilgiye barkod yazılım sayesinde ulaşabilmek kolaylaşmıştır.

Müşterilere sunulan kolaylığın yanında, en büyük fayda ise işletmelere sağlanmaktadır. Nitekim ürünlerin kolaylıkla takibi, bilgi ve içeriklerin işlenmesi, kolay stok kontrolü ve takibi, anında ürüne ulaşım ve envanter bilgilerinin bilinmesi ile fatura ve hesap kesim işlemlerinin kolaylıkla yapılması sistemin kolaylıkları arasında yer almaktadır.

Gaziantep E Ticaret Sitesi alanında yaptığımız birçok web sitesi ile Barkod Sistemini entegre hale getirerek depo ve envanter durumunu anında ortaya çıkarabiliyor ve satışların sanal ortamda da sağlıklı bir şekilde devam etmesine olanak sağlıyoruz. 

Gaziantep Barkod Sistemleri alanında da hizmet veren firmamız ile sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz.

Neden Barkod Sistemi?

Tüm verilerini analiz edebilir, raflarınızdaki tüm ürünlerin ne kadar iyi sattığını öğrenebilir, satın alma seviyelerini buna göre ayarlayabilirsiniz. Sezonluk satın almak eğilimleri için satın alma kararlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak ürün işlem geçmişini görebilirsiniz.

Ayrıca ihtiyaç duyulması durumunda ilave edilen ekstra modüller ile işletmenin geleceğine yön vermenizi kolaylaştırır. Özünde barkod sistemi işinizin nakit akışını takip etmek için hepsi bir arada bir çözümdür.

Program her satış işlemini kaydeder, böylece envanter kayıtlarınız, stok mevcutlarınız her zaman günceldir. Daha da iyisi, satışla ilgili çok daha fazla bilgiyi elle takip edebileceğinizden çok daha kolay yorumlayabilirsiniz.

Bu bilgilere dayanarak raporlar çalıştırarak, siparişler ile ticari hareketleriniz konusunda daha iyi kararlar verebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Gazisoft Barkod Sistemi

Barkod Sistemi kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. İşletmenizin satış operasyonlarını iyileştirmeye, verimliliği en üst düzeye çıkarmaya, müşteri hizmetlerini geliştirmeye yardımcı olur.

Gazisoft’un kendini kanıtlanmış barkod sistemi, perakendeci işletmelerin mağaza performansını yükseltmeye, rekabet gücünü korumasına katkı sağlar.

Müşterileri incelemeye, satış verilerini kaydetmeye ek olarak, satışlarınızın, ürünlerinizin, müşterilerinizin, çalışanlarınızın bilgilerini bir araya getirerek işinizin merkezi haline gelir. Böylece işinizi daha verimli yönetebilirsiniz.

Geçmişte, bir müşteri ödeme sırasında beş dakika bekleyebilirken, bugün, iki dakika bile tahammül edemeyecektir. Sonuç olarak, barkod sistemi için hız, doğruluk, müşteri deneyiminde, satışlarda kritik bir öneme sahiptir.

Donanım dahil özel çözümler geliştirmek olmak üzere eksiksiz bir yapı sunarız. İşletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için esnek modülleri ile genişletilebilir.