Genel

E-Ticaret ile Gelen Dönüşüm

E-Ticaret İle Gelen Dönüşüm

E-ticaret, son yıllarda çok sık duymaya başladığınız ve hayatınızın bir noktasında tanışmak zorunda olduğunuz sistemlerden bir tanesi olmaya başladı. İnternetin insan yaşamını adeta ele geçirmeye başlaması ile birlikte adından söz ettirmeye başlayan bu kavramı daha yakından ele almaya hazır mısınız?

E-ticaret; elektronik ticaret olarak da ifade edilecek bir kavram olurken insanların alışverişlerini internette bulunan pazaryerleri sayesinde gerçekleştirdikleri bir sistem oluyor. Özellikle mağaza mağaza gezmek yerine bilgisayar başından ürün veya hizmet satın almayı sağlayan bu sistem git gide daha da yoğun bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. 2020 yılının ilk altı ayında 91,7 milyar TL değerinde alışverişin gerçekleştirildiği e-ticaret platformlarında 2019 yılının toplamında gerçekleşen işlemlerin değeri 136 Milyar TL idi.  Her geçen gün artan ve mağazacılık anlayışını yeni baştan inşa eden elektronik ticaret kavramına siz de ayak uydurarak dijital dönüşümün bir parçası olabileceksiniz.

COVID-19 salgınının da yaşanması ile birlikte insanların internet alışverişlerine yönelmesi düşünüldüğünde bir hizmet – ürün satıcısı olarak firmaların dijitale yatırım yapması kaçınılmaz oluyor. Peki, siz de firmanız için elektronik ticaret danışmanlığı alabilir misiniz?

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmet Kalitesini İyileştiriyor!

COVID-19 etkileri bir kenara bırakıldığında dahi son 5 yılda çok ciddi bir ivmelenmeye sahip olan internet alışverişlerinin profesyonel bir bakış açısı ile gerçekleştirildiğinde çok daha büyük başarılar sağlayacağınız söyleyebiliriz. Peki, e-ticaret danışmanlığı konusunda danışmanlık aldığınızda ne tür avantajlardan yararlanma şansınız olacak?

  • Marka değerinizi arttıracak sosyal medya çalışmaları ve içerik pazarlaması hizmetlerinden yararlanırsınız,
  • Belirli aralıklarla gerçekleştirilen raporlama ve analiz hizmetleri ile başarıyı ölçeklendirebilirsiniz,
  • Alışverişi kolaylaştıracak yeniliklerle kullanıcı deneyimini iyileştirecek hamleler gerçekleştirebilirsiniz,
  • Çizilecek bir yol haritası kapsamında özel stratejiler belirleyebilirsiniz,
  • Sektör ve rakip analizleri sayesinde elektronik ticareti profesyonel anlamda sürdürebilirsiniz,
  • Web siteniz ve Pazar yerinizin optimize edilmesi sayesinde çalışmalarınıza güvenle devam edebilirsiniz,

Tüm bu avantajları ve sürdürülebilir başarı mantığı ile elektronik ticaret danışmanlığını mutlaka değerlendirmelisiniz. Danışmanlık size prestij ve para kazandıracağı gibi projenizin başarıya kavuşması sayesinde özgüven de katacaktır.

Gazisoft Creative Agency Neler Vaat Ediyor?

İnternet alışverişlerinin git gide değer kazandığını bilen ve bu bilinçle iş ortaklarına yenilikçi çözümler sunan bir dijital ajans olmayı hedefliyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda Gaziantep E-Ticaret Hizmeti veren dijital medya ajanslarında lider ve öncü olduk. Özellikle e-ticaret danışmanlığı konusunda iş birliği yaptığımız markaların başarısını sürekli kılma adına yenilikçi ve vizyoner bakış açılarını ön plana çıkarmaya gayret gösteriyoruz.

Değişen dünya dinamikleri ve internet ortamında her geçen gün farklılaşan kullanıcı taleplerine yönelik çalışmalar gerçekleştirirken ‘sorun yaratan’ değil ‘sorun çözen’ anlayış ile sizlere destek olmayı arzu ediyoruz. Dijital dünyada uzun yıllardır faaliyet gösteren bir ajans ile çalışmak isteyen her girişimciye sana pazaryeri kurulumundan danışmanlık hizmetine kadar her konuda destek oluyoruz. Siz de ürünlerim internette en çok satanlar arasında yer alsın ve pazaryerim her gün binlerce trafik çeksin istiyorsanız Gazisoft Creative Agency ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Başarı odaklı çalışmalarımız ve çok yönlü hizmetlerimiz sayesinde dinamik bir marka olmayı kısa sürede başarabileceksiniz. Üstelik bütçe dostu çözümlerimiz ile sürdürülebilir başarıyı avantajlı seçeneklerle elde etmenin ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Gaziantep Web Tasarım alanında lider olan Gazisoft Ekibinin yazdığı ”Profesyonel web site nasıl olmalıdır?” adlı çalışmamızı okumak için tıklayabilirsiniz!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir