Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran otomasyon sistemi, restoranların çok daha sistemli ve koordineli olarak çalışmasını sağlayan, oldukça kullanışlı ve modern bir sistemdir. İşletmelerin yapısına ve kullanım şekillerine göre farklılaşabilen ve kişiselleştirilebilen bu sistem; sipariş alımını, mutfak sürecini ve ödemeyi de bünyesinde barındırır.

Gaziantep Restoran Otomasyon Sistemleri alanında hizmet veren firmamız, restoranlara Gaziantep Web Sitesi desteği de sunarak sipariş ve rezervasyon gibi özel hizmetler sağlamaktadır.

01
01
Dokunmatik Pos Ekran Desteği

Restoran Otomasyon Sistemi dokunmatik ekran özelliği ile sipariş ve servis aşamasında avantaj sunar.

03
03
Hızlı ve Doğru Servis

Restoran Otomasyon Sistemine bağlı tüm cihazlarda anlık olarak görülebilen siparişler sayesinde servis hızlı ve doğru yapılmaktadır.

02
02
Alternatif Seçenekler

Miktar, seçenek ve fiyata göre sipariş alma, siparişlerde iptal, ikram ve iade özellikleriyle de büyük kolaylık sağlamaktadır.

04
04
Güvenilir ve Profesyonel Sistem

Tüm bu özelliklerin yanında en önemlisi güvenilir ve profesyonel bir sistem olmasıdır. Gazisoft olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin kalitesi ve güvenirliliği en üst düzeydedir.

Restoran Otomasyon Sistemi nedir?

Restaurant otomasyon sistemi, cafeterya, restoran, sosyal tesisler gibi alanlarda yapılan işlemlerin hızlandırılmasını ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını sağlayan donanımsal ve yazılımsal sistemdir.

Teknoloji dünyasının işletmelere yönelik olarak sunduğu çözümlerden biri de otomasyon sistemleridir. Otomasyon sistemi, daha hızlı işlem yapma olanağına sahip olmaya ek olarak müşteri memnuniyetini sağlama konusunda da oldukça başarılıdır. Kafeterya, restoran, kantin ve yiyecek-içecek gibi hizmetler üzerinde faaliyet gösteren tüm alanlarda kullanılabilen restaurant otomasyon sistemi de teknolojinin getirdiği çözümler arasında yer almaktadır. Daha hızlı işlem ve müşteri memnuniyetinde en yüksek zirveye tırmanmak isteyenlerin kesinlikle sistemden yararlanmaları gerekir.

Resoran Otomasyon Sistemi Özellikleri

Müşterilerimizin beklentilerine anında cevap verecek sonuçlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Restaurant otomasyonu özellikleri şunlardır;

  1. Satış raporlama,
  2. Grafiksel raporlama,
  3. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık rapor alma,
  4. Maliyet raporu,
  5. Fiyat değiştirme raporu,
  6. Kâr zarar raporu,
  7. Masa değiştirme ve masa bölme özelliği,
  8. İkram ve iade raporu,
  9. Mutfak salon otomasyonu,
  10. Ürün ekleme-çıkartma.