Gazisoft

Sık Sorulanlar

Web tasarım çalışmaları ne kadar sürmektedir?
Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1-2 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 1-2 ay sürebilmektedir. Proje yöneticilerimiz yapılan görüşme kapsamında projenin net süresini belirleyerek bilgi vermektedir.
E-Ticaret Sisteminiz hangi ödeme seçeneklerini desteklemektedir?

Kredi Kartı, Banka Havalesi / EFT, Kapıda ödeme seçenekleri, HepsiPay, PayU, iPara, Iyzico, TürkPara gibi en yaygın ödeme seçenekleri sistemlerimizde aktif olarak kullanılmaktadır.

Kendime/Şirketimize ait mail adresimiz olacak mı?

Elbette, tamamen şahsınıza veya şirketinize özel seçtiğiniz plan dahilinde e-posta hesabı hakkınız bulunmaktadır. Örnek: adsoyadınız@alanadiniz.com

Web sitesi yapım sürecinde nelere dikkat ediyorsunuz?

Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman anlaşılır ve kullanımı rahat web siteleri yapmak asıl hedefimizdir. Web sitesinin masaüstü ve mobil versiyonlarının hızlı olması da çok önemli. Bu verileri de değerlendiriyoruz. Çalışmadan sonra web sitesi hatalara karşı teknik analizini yapıp bu analizleri müşterimize sunuyoruz.

E-Ticaret Sisteminde Sanal Pos alabilmek için firma olmak zorunda mıyım?

Evet, şahıs firması da olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınızda mutlaka fatura kesmeniz gerekmektedir. Sanal pos firmaları, vergi mükellefi olmayanlara sanal pos vermemektedirler. Firmanız yoksa bile paket satın alabilir sonrasında firma açılışı yapıp ödeme yöntemlerini ekleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz şirketin statüsü ise fark etmez. Şahıs, anonim ya da limited şirket sahipleri e-ticaret sitesi kurabilirler. Daha detaylı bilgi için satış ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Sunucularınız performans açısından yeterince hızlı mıdır?

Sunucularımız web yazılım altyapısı için özel olarak optimize edilmiş yüksek performanslı sunuculardır. 

GAZİSOFT İLETİŞİM

Aklınıza takılan her şeyde bize ulaşın!

  Dijitalleşme Ajansınız

  Gazisoft Creative Agency

  Yenilikçi ve Güncel

  Tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve en güncel hizmeti sunuyoruz.

  Teknik Destek

  Ürün ve hizmetlerimiz sonrası teknik destek sağlıyoruz.

  Analiz Hizmeti

  Hizmetlerimiz sonrası teknik analizlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Her şeyden önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışıyoruz.