Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Cafe ve Restoran Adisyon Sistemi

Gazisoft Yazılım ŞirketiRestoran ve Cafe Adisyon Sistemi: Sambapos

SambaPOS, şu ana kadar üretilmiş en sade, en basit ve anlaşılır kullanıma sahip her restoran tipine göre kişiselleştirilebilen; sipariş alma, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirebilen, sınırsız değişken ve uyarlanabilir yapısı sayesinde gerçekleşmesini istediğimiz tüm hesap ve denetleme araçlarını üretebilen, normal, dokunmatik ekranlı bilgisayarlar, tablet ve yazıcılarla kullanılabilen bir restoran yönetim programıdır.

Mutfak ve restoran dünyasının ihtiyaçlarına göre her gün yeni bir özellikler ekliyor, bilgi çağı denilen 21.yüzyılda devasa derecede gelişen teknolojiyi sizin için yakından takip ediyoruz. İşinizi kolaylaştıracak her çözümü ve farklı vizyonları en ince detayına kadar inceliyoruz, analiz edip uyguluyoruz.

Kişiselleştirilebilir
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Hizmet
Sınırsız Ürün
Sınırısız Kategori
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Porgram Kullanımı
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Program
Kolay Mobil
Kullanım Yapısı

Sambapos Restoran Otomasyonu

Sadece Türkiye’de değil 200’e yakın ülkede binlerce restoran tarafından onlarca dil seçeneği ile kullanılan SambaPOS bir dünya markası olmuş olmanın haklı gururunu tüm kullanıcıları ile paylaşıyor. Esnek yapısı sayesinde her restoran tipine uyabilen SambaPOS sadece bir restoran yazılımı değil aynı zamanda işletmenizi geleceğe hazırlayan bir iş ortağınızdır.

Restoran dünyasının ihtiyaçlarına göre sürekli yeni özellikler ekliyor, gelişen teknolojiyi sizin için yakından takip ediyoruz. İşinizi kolaylaştıracak her çözümü en ince detayına kadar analiz edip uyguluyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Özelleştirilebilir Ekran Yapısı

Renkli ve resimli sınırsız menü oluşturabilirsiniz.

İşletme yapınıza uygun ürün grupları oluşturarak çalışanlarınızın en rahat şekilde kullanabileceği ekranları tasarlayabilirsiniz. Farklı ödeme alma yöntemleri tanımlayarak gün sonunda detaylı kasa raporuna erişebilirsiniz. Ürünlerinize ait fotoğrafları menüye ekleyebilir, departmanlarınıza göre, sabah – akşam, yılbaşı, doğum günü kutlamaları için özel menüler hazırlayabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Detaylı Raporlama Özelliği

Şirketinize ve size uygun raporunuzu oluşturabilirsiniz.

İhtiyacınız olan her türlü raporu çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey kullanacağınız ve istediğiniz raporu kafanızda tasarlamak ve devamında karınızın artışını seyretmek olacaktır. İstediğiniz özellik veya birçok özelliği bir arada bulunduran raporlar hazırlayabilirsiniz mesela ürün bazlı raporlar, dönemsel zaman aralıklı raporlar, kasa raporları ve daha birçok raporu hazırlayabilir ardından çıktılarını alıp arşivleyebilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Entegrasyon Altyapısı

Sambapos, yeni nesil yazar kasa POS ile entegre çalışır.

Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile yasal düzenlemelere uygun çalışabilir, kanuni yükümlülüklerinizi eksiksiz yerine getirebilirsiniz. Kablolu – kablosuz bağlantı sayesinde her ortamda sorunsuz çalışabilirsiniz. Birçok marka ile yapılan entegrasyonlar sayesinde işletmenizde dilediğiniz ödeme kayıt edici cihazı kullanabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

İşlem Süreç Takibi

İşletmenizin verimliliğini takip edin!

SambaPOS’tan yaptığınız tüm işlemlerinizi, işlemlerin sırasını, görevlendirmeleri sizin belirlediğiniz çalışma süreçleri içinde başlayıp başlamadığını, devam edip etmediğini gözlemleyebilirsiniz. Belirlediğiniz süreçlerin örneğin; masaların servise hazır hale gelmesi, yemeklerin pişirme sürelerini ve personelin servis süreçleri gibi daha birçok durumu, süreci işletmenizdeki verimliliği artırmak amacıyla izleyebilir ve iyileştirebilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Sınırsız Ödeme Tipi Tanımlama

Müşterilerinize alternatif ödeme yöntemleri sunabilirsiniz.

Ödemelerinizi dilediğiniz döviz kuru ile nakit, takip etmek istediğiniz banka hesaplarınızla kredi kartı veya geleceğin ödeme sistemleri olan e-para ile dijital olarak veya firma yemek çekleri ya da açık hesap ile tahsil edebilir ve dönemsel olarak karşılaştırmalı raporlar alabilirsiniz. Hesabı masa oturanlara bölebilir veya parçalı ödeme alabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Hesap Sistemi

Alacak, borç ve hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Müşterileriniz için açtığınız hesapları, şubeleriniz varsa borç ve alacaklarını, personel ödemelerini, gelir ve giderlerinizi basit ve pratik bir yapıyla takip edebilirsiniz. Bu yapının çalışma şeklini SambaPOS içerisinden kendiniz tasarlayabilirsiniz. Böylece hiçbir borç unutulmayacak, hiçbir alacak geciktirilmeyecektir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Uluslararası Deneyim

SambaPOS yıllardır dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaktadır. Her ülkenin kendine özgü kuralları ve iş yapış şekli vardır.

Böyle büyük bir müşteri kitlesine hizmet edebilmek gelen talepleri karşılayabilmek ile mümkündür. SambaPOS bunu başarmıştır. Müşteri geri dönüşleri en ince detayına kadar incelenmiş ihtiyaç duyulan özellikler dünya geneline hitap edebilecek şekilde SambaPOS’a uygulanmıştır. Uluslararası deneyimin sağladığı faydaları her müşterisi için kullanılabilir hale getirmiştir. İşletmeniz SambaPOS sayesinde uluslararası deneyimin tüm özelliklerinden faydalanacaktır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Kullanım Kolaylığı

Binlerce SambaPOS kullanıcısının en büyük avantajı sistemi kullanan personelin en rahat şekilde işlem yapabilmesidir.

Yeme – İçme sektörü hızlı hizmet ve sonuç döngüsünün en hareketli olduğu sektördür. Bu nedenle en az hareketle maksimum iş üretme gerekliliği vardır. Onbinlerce restoran çalışanı SambaPOS sayesinde en pratik şekilde sipariş ve ödeme alarak müşterilere zaman kaybı yaşatmadan iyi bir restoran deneyimi sunmaktadır. SambaPOS sipariş, mutfak, servis ve kasa döngüsünü en hızlı çalıştırabileceğiniz yapıyı sağlar.

Sürekli Güncelleme

Sahada edinilen tüm tecrübeler ve gözlemler yıllardır SambaPOS içinde uygulanarak kullanıcı odaklı çalışılmaktadır.

Hızlı Kullanım

Sambapos'ta özel optimizasyon sağlanır ve hızlı bir program sunulur. Programın hızlı işlem yapması olmazsa olmazdır.

Esnek Yapı

Özellştirilebilme adına SambaPOS’u oluştururken suyun şekil alan yapısını gözlemlendi.

Kolay Yönetim Paneli

Kullanıcı paneli ile programın yönetimini tamamen size sunuyoruz. İstediğiniz an istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Şık Tasarımlar

Tasarımlar ve ekranlar güncel kullanıcı profiline göre güncellenebilmektedir. Bu kolaylık ve göze aşinalık sunar.

Profesyonel Destek Birimi

Yazılım ekibimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizin yanınızda olacaktır. Üstelik destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Paketlerimizi incelemek ve E-Ticaret siteniz için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?