Veri Analiz

Sistem verilerini analiz ederek size optimize bir uygulama sunuyoruz.

Anahtar Teslimi

Siz isteğinizi söyleyin, gerisi bize bırakın! En kısa sürede uygulamanızı teslim edelim!

Native Uygulama Mimarisi

Native uygulama mimarisi ile işletme ve kurumunuza özel platform bağımsız uygulamalar geliştiriyoruz.

El İşçiliği

%100 El işçiliği ile uygulamaları yazıyoruz. Böylelikle size stok uygulama vermiyoruz.

Uygulama İçi Satın Alma

Uygulamanız içinde satın alma hizmetini ekliyoruz! Firmanıza kolaylık sağlıyoruz!

Gazisoft Kalitesi

Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetinde de Gazisoft kalitesini göreceksiniz!

Gazisoft Creative Agency

Müşterilere Ulaşmanın En Kolay Yolu:

MOBİL UYGULAMA

Mobil cihazların kullanımının ciddi oranda arttığı günümüzde iOS ve Android gibi mobil platformlarda kusursuz çalışan uygulamaların da önemi aynı ölçüde artmaktadır. Kurumsal mobil uygulamalar sayesinde müşterilerinizle oldukça hızlı bir biçimde iletişim kurma imkanına sahip olursunuz.

Peki en iyi dönüşüm oranları ve artan satış grafikleri için mobil uygulama geliştirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Mobil uygulamanızı geliştirerek yeni müşteriler bulaiblir veya mevcut müşterilerinize rahatlıkla ulaşarak yeni satın alımlar yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulamanızı Geliştirerek Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Mobil uygulamalar üzerinden, kişiye özel fırsatlarınızı ve kampanyalarınızı müşterilerinize sunabilirsiniz. Web siteniz dışında satış yapmak ve mobil kullanıcılarla birebir etkileşim sağlamak için ürün veya hizmetlerinizi mobil uygulamaya taşıyabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi güçlendirmenizi sağlayacak mobil uygulamadan en iyi şekilde faydalanmak için mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Mobil uygulama geliştirme, en pahalı online reklam araçlarından bile daha etkili bir satış ortamı yaratır.

Kampanya, İndirim ve Fırsatları En Etkili Şekilde Duyurun

İşletmenizin müşterilerine sunduğu kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamanızla kişiye özel olarak veya tüm müşterilerinize anında iletebilirsiniz. Bunun için kusursuz çalışan bir mobil uygulamaya ihtiyacınız var. Gazisoft, kurumsal mobil uygulama geliştirme hizmeti sayesinde anlık olarak müşterilerinizle kusursuz temas sağlayabilirsiniz. Tecrübeli mobil uygulama geliştiricilerimizle en popüler mobil platformlarda hizmetlerimizi sunmaktayız.

 

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Mobil Uygulamaya Geçiyor

Günümüzde sadece büyük kurumsal markaların mobil uygulama sahibi olduklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bugün iOS ve Android uygulamaları sadece büyük işletmelerin değil, küçük ve orta ölçekli işletmelerin de tercihi olmaya başladı. Mobil uygulama geliştirme sayesinde daha yaratıcı uygulamaya sahip olabilir ve ürün veya hizmetlerinizin satışını büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Çünkü bugün, güçlü müşteri iletişimi gereklilikten ziyade zorunlu bir hal almış durumdadır.

Mobil Uygulamanızı Geliştirin ve Kontrolü Ele Alın

iOS ve Anroid uygulamalar müşterilerle doğrudan temas halinde olmayı sağlar. Bu sebeple kontrolün tamamen sizde olması için en iyi şekilde geliştirilmiş bir uygulamaya sahip olmalısınız. İş takibini kolay ve sorunsuz yapmak, operasyonel maliyetleri analiz etmek, istediğiniz her an ödemeleri kontrol etmek, müşteri beklentilerini en doğru zamanda en etkili şekilde karşılamak için kusursuz bir mobil uygulama deneyimine sahip olmanız gerekir. İşte tüm bunları Gazisoft sizin için karşımaya hazırdır.