Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil Uygulama Geliştirme

Gazisoft Yazılım ŞirketiMobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonlar ve tabletlerin hayatımıza girdiği zamandan beri mobil uygulamalar da hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldular. Hiç yanımızdan ayırmadığımız taşınabilir hatta aşırı taşınabilir (ultra portable / ultra mobile) bu cihazlar, sürekli elimizin altında olduğu için zamanla masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızın yerini aldılar. Evinde bilgisayarı olmayan insanlar var ama akıllı telefonları var. Esasen akıllı telefonlara cebimizdeki bilgisayarlar diyebiliriz. Teknoloji ile birlikte mobil uygulama geliştirme hızında da ibre yükseliyor.

Mobil cihazların kullanımının ciddi oranda arttığı günümüzde iOS ve Android gibi mobil platformlarda kusursuz çalışan uygulamaların da önemi aynı ölçüde artmaktadır. Kurumsal mobil uygulamalar sayesinde müşterilerinizle oldukça hızlı bir biçimde iletişim kurma imkanına sahip olursunuz.

Peki en iyi dönüşüm oranları ve artan satış grafikleri için mobil uygulama geliştirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Mobil uygulamanızı geliştirerek yeni müşteriler bulaiblir veya mevcut müşterilerinize rahatlıkla ulaşarak yeni satın alımlar yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Sektörlere Özel
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Paketler
Sınırsız Ürün
Sınırısız Kategori
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Sunucuda Barındırma
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Uygulama
Panel ile Değiştirilen
Kolay Uygulama

Mobil Uygulamanızı Geliştirerek Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Mobil uygulamalar üzerinden, kişiye özel fırsatlarınızı ve kampanyalarınızı müşterilerinize sunabilirsiniz.

Web siteniz dışında satış yapmak ve mobil kullanıcılarla birebir etkileşim sağlamak için ürün veya hizmetlerinizi mobil uygulamaya taşıyabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi güçlendirmenizi sağlayacak mobil uygulamadan en iyi şekilde faydalanmak için mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktayız. Mobil uygulama geliştirme, en pahalı online reklam araçlarından bile daha etkili bir satış ortamı yaratır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Kampanya, İndirim ve Fırsatları En Etkili Şekilde Duyurun

İşletmenizin müşterilerine sunduğu kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamanızla kişiye özel olarak veya tüm müşterilerinize anında iletebilirsiniz. Bunun için kusursuz çalışan bir mobil uygulamaya ihtiyacınız var.

Gazisoft, kurumsal mobil uygulama geliştirme hizmeti sayesinde anlık olarak müşterilerinizle kusursuz temas sağlayabilirsiniz. Tecrübeli mobil uygulama geliştiricilerimizle en popüler mobil platformlarda hizmetlerimizi sunmaktayız.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Mobil Uygulamaya Geçiyor

Günümüzde sadece büyük kurumsal markaların mobil uygulama sahibi olduklarını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bugün iOS ve Android uygulamaları sadece büyük işletmelerin değil, küçük ve orta ölçekli işletmelerin de tercihi olmaya başladı.

Mobil uygulama geliştirme sayesinde daha yaratıcı uygulamaya sahip olabilir ve ürün veya hizmetlerinizin satışını büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Çünkü bugün, güçlü müşteri iletişimi gereklilikten ziyade zorunlu bir hal almış durumdadır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Mobil Uygulamanızı Geliştirin ve Kontrolü Ele Alın

iOS ve Anroid uygulamalar müşterilerle doğrudan temas halinde olmayı sağlar. Bu sebeple kontrolün tamamen sizde olması için en iyi şekilde geliştirilmiş bir uygulamaya sahip olmalısınız.

İş takibini kolay ve sorunsuz yapmak, operasyonel maliyetleri analiz etmek, istediğiniz her an ödemeleri kontrol etmek, müşteri beklentilerini en doğru zamanda en etkili şekilde karşılamak için kusursuz bir mobil uygulama deneyimine sahip olmanız gerekir. İşte tüm bunları Gazisoft sizin için karşımaya hazırdır.

Sürekli Güncelleme

Müşterilerimize gelişen teknolojiye uygun siteler sunmak adına tüm uygulamalarımızı güncel tutuyoruz.

Kolay Kullanılan Hızlı Uygulama

Tüm tasarımlarımızda özel optimizasyon sağlayarak hızlı program sunuyoruz. Programın hızlı olması olmazsa olmazdır.

SEO / SEM Uyumluluk

Yaptığımız tüm uygulamaların SEO ve SEM düzenlemeleri yapılmaktadır. Tasarımlarımız %100 SEO uyumludur.

Kolay Yönetilebilir Uygulama

Kullanıcı paneli ile uygulamanızın yönetimini tamamen size sunuyoruz. İstediğiniz an istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Şık Tasarımlar

Tasarımlarımızı güncel kullanıcı profiline göre güncelliyoruz. Ziyaretçilerinize karşı en başarılı tasarımı oluşturuyoruz.

Profesyonel Destek Birimi

Yazılım ekibimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizin yanınızda olacaktır. Üstelik destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Paketlerimizi incelemek ve Mobil Uygulamanız için size uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?