Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Restoran ve Cafe QR Menü

Gazisoft Yazılım ŞirketiRestoran ve Cafe QR Menü Sistemi

QR menü sistemi günümüzde restoranlar ve kafeler için oldukça popüler bir seçenek haline geldi. Bu sistem sayesinde müşteriler, menüyü fiziksel olarak tutmak yerine QR kodunu tarayarak dijital olarak görüntüleyebiliyorlar. Bu da hem müşterilerin hijyen açısından daha güvende olmasını sağlıyor hem de restoranların kağıt israfını azaltmasına yardımcı oluyor.

Az Temas, Çok Hijyen

QR menü kullanımı, müşterilerin fiziksel menüleri tutmak zorunda kalmadan, yemek seçimlerini yapmalarına olanak tanır. Bu da hijyen açısından daha güvenli bir ortam sağlar.

Gazi QR Menü

Çevre Dostu ve Ekonomik

QR menü kullanımı, kağıt israfını azaltarak doğaya daha az zarar verir. Bu da restoranların çevre dostu olmasına katkı sağlar. Aynı zamanda restoranların kağıt, baskı ve dağıtım maliyetlerini azaltır. 

Gazi QR Menü

Güncel ve İnovatif

QR menü kullanımı, restoranların menülerini daha kolay bir şekilde güncellemelerine olanak tanır. Böylece, restoranlar yeni yemeklerini veya fiyatlarını hızlı bir şekilde müşterilerine sunabilirler. Restoranların yenilikçi bir imaj sergilemelerine yardımcı olur. Bu da müşterilerin restoranı tercih etmelerinde etkili olabilir.

Etkileyici ve Kullanıcı Dostu Tasarım Modeli

Gazi QR Menü, ürünlerinizi düzenli, anlaşılır ve etkileyici şekilde sunmanıza yardımcı olur. Akıllı telefonlara özel tasarımı sayesinde müşterileriniz ürünlerinizi etkileyici görselleri ve detaylı açıklamaları ile keyifle inceleyebilir. Bu sayede pozitif etki oluşturup satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Gazi QR Menü

Çok Detay, Sıfır Problem

Dijital QR Menüde ürünleriniz hakkında çok daha fazla detay verebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin aklına gelebilecek muhtemel sorulara önceden cevap verebilir ve sipariş sürecini kusursuz hale getirebilirsiniz.

Gazi QR Menü

Favori ve İndirimli Ürünler

Dijital QR Menü ile istediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz. Ürünlerinize “Yeni, Favori, İndirim” gibi etiketler tanımlayarak müşterilerinizi bu ürünlere yönlendirebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Sektörlere Özel
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Paketler
Sınırsız Ürün
Sınırısız Kategori
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Sunucuda Barındırma
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Site Yapısı
Panel ile Değiştirilen
Kolay Yapı
Gazisoft Yazılım Şirketi

Paketlerimizi incelemek ve QR Menü sisteminiz için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?