Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal Mail ve E-Posta

Gazisoft Yazılım ŞirketiKurumsal Mail ve E-Posta Hizmeti

Kurumsal kimlik, küçük bir işletmeden büyük şirketlere kadar ilerleyen adımların başlangıcını oluşturur. Kurumsallık, kalite ve vizyon ifadesi olarak algılanır. Bu nedenle hangi alanda hizmet veriyor olursanız olun, sizi tercih edecek herkes ilk olarak kurumsal kimliğinizin niteliğini araştıracaktır. Kurumsal kimlik oluşturmanın birçok farklı yolu olsa da bunlar arasında en önemlisi kurumsal mail adresinin oluşturulması yer alır. Gaziantep ve çevresinde bu hizmetin sağlanması, bölgede her sektörün büyümeye adım atmasında önemli bir etken olarak görülür.Şirketler, kurumsal mail oluşturabilmek için kurumsal e-posta hizmeti sağlayan kişi ya da şirketlere ihtiyaç duyarlar.

Kurumsal E-Posta Servisi

Kurumsal E-Posta hizmeti, profesyonel ticari şirketlere, şirketler arası ya da kişiler arası iletişimin daha sağlıklı olarak gerçekleştirilmesi için kurumsal kimlikle bağlantılı olarak açılan mail hesabıyla sağlanan bir hizmettir. İlgili e-postalar, sizin kurumsal kimliğinize uygun bir isimle oluşturularak sizinle iletişim kurmak isteyen kişilerin bunu rahatlıkla gerçekleştirmeleri sağlanır. Çoğu zaman kurumsal e-postalar, kurumsal alan adını içerisinde barındırır.

Kurumsal E-Posta Servisi, aynı zamanda şirket içerisindeki farklı birimlere, onları ilgilendiren işlerin daha hızlı bir şekilde ulaşmasını da sağlar. Bu sayede yalnızca dış ilişkiler değil şirket içerisinde sağlanması gereken iletişim de herhangi bir karışıklık olmadan, ilgili kişiyle gerçekleştirilebilir. Bu birimler, sizin ihtiyacınız olan farklı isim ya da oluşumları içerebilir. Bu noktada kurumsal e-posta servisinizde her çalışana özel e-posta oluşturulabileceği gibi yalnızca ilgili birimlere ait e-posta adresleri de oluşturulabilir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Kurumsal Mail Hizmeti

Kurumsal Mail Hizmeti, şirketinizin kurumsal kimliğini kendi içerisinde de koruyabilmeniz ve işleri daha rahat yönetebilmeniz için sizlere hizmet vermektedir. Size ait alan adınız, kurumsal kimliğinizi yansıtırken bütün bu bağlantıların şirketinize özel olması da iş yoğunluğu arasında gelen e-postalarınızın birbirine karışmasını engellemektedir. Kurumsal bütün şirketler ve işletmeler için hizmet sağlanabiliyor olması, büyümeye atılan adımların en önemlisi olarak değerlendirilir. Özellikle müşteriler ya da talep edenler tarafından gelen maillerin ve iş başvurularının İnsan Kaynakları birimine aktarılması, şirket içinde çalışanların üst yöneticilere bilgi ve belgeleri daha rahat ulaştırmaları gibi konularda destek sağlayan kurumsal e-posta servisi, sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?