Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

E-Ticaret

Gazisoft Yazılım ŞirketiE-Ticaret Hizmeti

Dijital dönüşümün artmasıyla beraber internet, insanların en yakın dostu olmuştur. İnternet alışverişinin büyük ölçüde yaygınlaştığı ve bu nedenle E- ticaret hacminin de büyüdüğü günlerde pek çok girişimci bu sektöre yönelir. Ürünlerini e-ticaret sitelerinden satışa sunan firmalar; sınırsız sayıda ürün sergilenebilen, dünyanın her yerinden erişilebilen, 7/24 açık olan online bir mağazaya sahip olarak hem daha fazla müşteriye ulaşıp daha fazla kazanç elde eder, hem de fizikî bir mekânın gerektirdiği maliyetlerden kurtulur. E-ticaret siteleri; alıcı ve satıcıları sanal ortamda buluşturan, gerek alıcı tarafa gerek satıcı tarafa olağanüstü kolaylıklar ve yararlar sağlayan birer platformdur.

Siz de günden güne dijitalleşen dünyada değeri artan e-ticaretin avantajlarından geri kalmamak ve satışlarınıza bir an önce başlayarak başarıyı yakalamak için bizi tercih edebilirsiniz. Gazisoft Yazılım Şirketi olarak; müşterilerinizin firmanız tarafından sunulan hizmet veya ürünler hakkında tüm bilgileri edinebileceği, tüm cihazlardan hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabileceği, tüketici deneyimine uygun bir e-ticaret sitesi yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

Sektörlere Özel
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Paketler
Sınırsız Ürün
Sınırısız Kategori
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Sunucuda Barındırma
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Site Yapısı
Panel ile Değiştirilen
Kolay Site Yapısı

Rakamlarla E-Ticaret

Yaşanan Covid-19 Pandemisi ile insanların internet aracılığıyla yaptığı alışverişlerde büyük oranda artış yaşandı. Günümüzde ise E-Ticaret bir alışkanlık haline geldi. 

Rakamlarla ifade etmek gerekirse 2021 yılı ilk 6 ayı itibarıyla ülkemizde e-ticaret hacmi bir önceki yılın aynı dönemine göre %75.6’lık artışla 161 milyar TL olarak gerçekleşti. 2021 yılı ilk 6 ayında sipariş adetleri yüzde 94.4 artış ile 850.7 milyon adetten 1 milyar 654 milyon adede yükseldi. Peki siz bu çılgın sirkülasyonun neresindesiniz?

Gazisoft Yazılım Şirketi

Kullanıcı Odaklı E-Ticaret Sistemi

Kullanıcı dostu ürün yönetimi, çeşitli ödeme sistemleriyle entegrasyon ve tamamen güvenli bir müşteri alışveriş deneyimi ile beraber, güncellemesi kolay ölçeklenebilir e-ticaret siteleri geliştirmekte uzmanız.

E-ticaret sitelerinin hazırlanması ve şekillendirilmesinde yıllardan beri süre gelen tecrübeli ekibimiz sayesinde, beklentilerini aşan ve yerel/global kitleye ulaşmanızı sağlayan mükemmel bir çevrimiçi deneyim ile sektörel çıtayı yükseltmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca E Ticaret geliştirme uzmanlarından oluşan yetenekli ekibimiz yüksek etkili çözümler sunmaya yardımcı olmak için gayret ve tutku ile çalışmaktadır. Mevcut e ticaret mağazanızın potansiyelini bir sonraki seviyeye genişletmek veya yepyeni bir e ticaret uygulaması veya mağaza oluşturmak istiyorsanız, E-Ticaret Sitesi hizmetimiz sayesinde profesyonel sektörel deneyiminizi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli teknolojilerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Modern ve Yaratıcı Tasarımlar

Bir mağazayı ziyaret ettiğimizde mağazada karşılanma şeklimiz, mağaza çalışanlarının bizimle nasıl ilgilendiği gibi durumlarda, o mağazaya bir daha gidip gitmeme konusundaki fikrimizi belirler. Aynı durum e-ticaret siteleri için de geçerlidir.  

Bu yüzden bir sitenin tasarımı, kullanıcı memnuniyeti adına değer kazanıyor. E-Ticaret sitenize gelen ziyaretçilerin; sitede karmaşık bir menü sistemi olması, ürün önerilerinin zayıf kalması, satın alınan ürünler hakkında eksik bilgi olması, sitenin yavaş olması ve geç açılması gibi nedenleri hoş karşılamadığı bilinmektedir. Gazisoft Yazılım Şirketi olarak yapılan tüm tasarımlarımızda son teknolojiyi kullanarak şık, kullanıcı odaklı ve güvenilir siteler yapmak en önemli hedeflerimiz arasında gelmektedir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

E-Ticaret Hizmet Modelimiz

E-Ticaret sektöründe lüks bir sistem ve kolay kullanım odaklı web sitesi rakiplerine oranla her zaman daha fazla talep almaktadır. Hızlı alışveriş deneyimini müşterilerinize sağlayabilmeniz için geliştirdiğimiz E-Ticaret siteleri ile daha fazla başarı rasyosuna sahip olacaksınız.

Satışlarınızı ve ürünlerinizden elde edeceğiniz kârınızı artırmaya yardımcı olmak için güvenilir, güvenli ve hızlı ödeme almanızı sağlayacak her altyapıyı sistem entegrasyonlarımızda mutlaka kullanıyoruz. Profesyonel bir alışveriş deneyimi sunmaya yardımcı olmak için E-Ticaret sitelerinin analizi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Dikkat çekici çözümlerimiz, birden fazla siteyi yönetme mücadelesini ortadan kaldıracak ve dünya genelinde düzinelerce sitenin yönetimini basitleştirmeye yardımcı olacaktır. Mobil cihazlara özel e-ticaret çözümlerimizle, etkileyici mobil mağazalar oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

E-ticaret sitelerinde normal ticarette olduğu gibi fiziksel bir gözlem söz konusu olmadığından dolayı güvenliğin sağlanması için etkin sistemlerin kullanılması gerekir. İnsanların internet üzerinden alışveriş yapmalarını engelleyen tüm faktörlerle ilgili yapılan araştırmalarda güvenlik faktörünün yüzde altmış gibi önemli bir yere sahip olduğu ortaya çıkmıştır.

SSL Güvenli Katmanı, Güvenlik Duvarları ve Sayısal Sertifikalar kullanarak E-Ticaret sitelerinin güvenliğini en üst düzeye çıkartıyoruz. Bu işlemle hem müşterilerimizin hem de siteden alışveriş yapan kullanıcıların işlemlerini güvence altına alıyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil Uyumluluk (Responsive), bir web sitesinin ziyaretçinin cihazının boyutuna göre uyarlanmasıdır. Responsive yapılar, hangi cihaz olursa olsun o ekran boyutuna göre esnek olarak yerleşim özelliğine sahiptir.

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak en önem verdiğimiz konulardan birisi mobil uyumluluktur.  Tasarladığımız tüm web siteleri mobil uyumlu hale getiriyoruz. Böylelikle kullanıcı hangi cihazda olursa olsun web siteniz en doğru ve en güzel görüntüde çalışacaktır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Yüksek Performanslı Sunucular

Hosting, tüm web projelerinin yazılım dosyalarının ve içeriklerinin yüksek internet bağlantısı ile 7/24 hizmet veren sunucular üzerinde barındırılması hizmetidir. 

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak bünyemizde oluşturduğumuz ve yayına aldığımız tüm web sitelerinde yüksek performanslı sunucularımızı kullanıyoruz. Bu sayede web siteniz hızlı ve güvenilir bir altyapıda hizmet vermektedir. Hızlı web siteler her zaman kullanıcı dostudur!

Gazisoft Yazılım Şirketi

Kolay Yönetilebilir Panel

E-Ticaret sitenizi düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ürün eklemek, ürün görselleri değiştirmek ve ürün bilgilerini revize etmek kolay yönetilebilir admin panelimiz ile çok kolay!

Sektörde gördüğümüz en büyük sorunu sürdürülebilirlik olarak ele aldık ve e-ticaret sitenizi tamamen sizin kullanımınıza açtık! Kodlama bilmeden, istediğiniz şeyi değiştirmek için panelimizi kullananın. Ürün ekleme, kategori ekleme ve aklınıza gelen tüm değişiklikleri kolayca yapabilirisiniz.

Sürekli Güncelleme

Müşterilerimize gelişen teknolojiye uygun siteler sunmak adına tüm web sitelerimizin altyapısını sürekli güncelliyoruz.

Pagespeed ve Hızlı Siteler

Tüm tasarımlarımızda özel optimizasyon sağlayarak hızlı web site sunuyoruz. Sitenin hızlı açılması olmazsa olmazdır.

SEO / SEM Uyumluluk

Yaptığımız tüm web sitelerin iç SEO ve SEM düzenlemeleri yapılmaktadır. Tasarımlarımız %100 SEO uyumludur.

Kolay Yönetilebilir Web Site

Kullanıcı paneli ile web sitenizin yönetimini tamamen size sunuyoruz. İstediğiniz an istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Şık Tasarımlar

Tasarımlarımızı güncel kullanıcı profiline göre güncelliyoruz. Ziyaretçilerinize karşı en başarılı web siteyi oluşturuyoruz.

Profesyonel Destek Birimi

Yazılım ekibimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizin yanınızda olacaktır. Üstelik destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Fikirlerinizi gerçek bir iş fırsatına dönüştürmenin en önemli yolu, size değer veren bir web tasarım ve yazılım şirketi ile çalışmaktan geçiyor. Gazisoft Yazılım Şirketi markası olarak E-Ticaret sektöründe geliştirdiğimiz her E-Ticaret web sitesini esneklik ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturuyoruz. Sektöre özgü ve uyumlu E-Ticaret çözümlerimiz, potansiyel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaktadır. Kusursuz ürün sayfaları ve ana sayfa tasarımları dahil tüm detayları hazırlamaktayız. Gaziantep E-Ticaret alanında ilk sıraya çıkmamızın en önemli nedeni: Her müşterimizle özel olarak ilgilenmemiz olmuştur.

Paketlerimizi incelemek ve E-Ticaret siteniz için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?