01
01
Dünya'da E-Ticaret Hacmi

2019 yılında dünya E-Ticaret hacmi 3.535 trilyon dolar olarak açıklanmıştır.

03
03
Türkiye'de İnternet Alışverişi

Ülkemizde internetten alışveriş yapanların sayısı 39,3 milyona ulaştı.

02
02
Türkiye'de E-Ticaret Hacmi

2019 yılın ülkemizde E-Ticaret hacmi 136 milyar lira olarak gerçekleşti.

04
04
Dünya'da İnternet Alışverişi

Dünya'da internetten alışveriş yapanların sayısı 2,8 milyara ulaştı.

Gaziantep E Ticaret

Elektronik ticaret ya da kısaca e ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.
Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Gaziantep E Ticaret Sitesi ve Gaziantep Web Site Tasarım alanındaki tecrübemiz ile ülkemizin her noktasında kaliteli hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Gaziantep E Ticaret Firmaları

01
Reklam ve Pazar Araştırması

Satışı yapılacak ürünlerin, rakiplerin ve piyasanın analizi ve araştırması yapılır.

02
Sipariş ve Ödeme

E-Ticaret siteniz üzerinden siparişleri takip edip ödeme sonrası teslimat işlemlerine hazır hale getirilmelidir.

03
Teslimat

Müşteri memnuniyetine etki eden en önemli hususlardan birisi: Teslimat. Hızlı ve güvenli yapılmalıdır.

Yaratıcı ve Modern Tasarım

Çevrimiçi pazarlama kavramının aralıksız genişlemesi ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, çevrimiçi ödeme işlemleri aracılığıyla bir dizi ürün ve hizmete online olarak erişilebilmektedir. E-Ticaret Sistemi Geliştirme Hizmeti son zamanlarda çevrimiçi satışların düşüşe uğradığı perakende tüccarla karşılaştırıldığında büyümesi nedeniyle özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için zorunlu hale geldi.

Kullanıcı Odaklı Yüksek Verimli
E-Ticaret Sistemi

Kullanıcı dostu ürün yönetimi, çeşitli ödeme sistemleriyle entegrasyon ve tamamen güvenli bir müşteri alışveriş deneyimi ile beraber, güncellemesi kolay ölçeklenebilir e-ticaret siteleri geliştirmekte uzmanız. E-ticaret sitelerinin hazırlanması ve şekillendirilmesinde yıllardan beri süre gelen tecrübeli ekibimiz sayesinde, beklentilerini aşan ve yerel/global kitleye ulaşmanızı sağlayan mükemmel bir çevrimiçi deneyim ile sektörel çıtayı yükseltmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca E Ticaret geliştirme uzmanlarından oluşan yetenekli ekibimiz yüksek etkili çözümler sunmaya yardımcı olmak için gayret ve tutku ile çalışmaktadır. Mevcut e ticaret mağazanızın potansiyelini bir sonraki seviyeye genişletmek veya yepyeni bir e ticaret uygulaması veya mağaza oluşturmak istiyorsanız, Gazisoft e ticaret sistemi geliştirme hizmetlerimiz sayesinde profesyonel sektörel deneyiminizi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli teknolojilerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

E Ticaret Sistemi Geliştirme Hizmet Modelimiz

Gaziantep E Ticaret sektöründe lüks bir sistem ve kolay kullanım odaklı web sitesi rakiplerine oranla her zaman daha fazla talep almaktadır. Hızlı alışveriş deneyimini müşterilerinize sağlayabilmeniz için geliştirdiğimiz E Ticaret siteleri ile daha fazla başarı rasyosuna sahip olacaksınız.

Satışlarınızı ve ürünlerinizden elde edeceğiniz kârınızı artırmaya yardımcı olmak için güvenilir, güvenli ve hızlı ödeme almanızı sağlayacak her altyapıyı sistem entegrasyonlarımızda mutlaka kullanıyoruz. Profesyonel bir alışveriş deneyimi sunmaya yardımcı olmak için E Ticaret sitelerinin analizi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Dikkat çekici çözümlerimiz, birden fazla siteyi yönetme mücadelesini ortadan kaldıracak ve dünya genelinde düzinelerce sitenin yönetimini basitleştirmeye yardımcı olacaktır. Mobil cihazlara özel e-ticaret çözümlerimizle, etkileyici mobil mağazalar oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Neden Gazisoft E Ticaret?

Fikirlerinizi gerçek bir iş fırsatına dönüştürmenin en önemli yolu, size değer veren bir web tasarım firmasıyla çalışmaktan geçiyor.
Gazisoft markası olarak Gaziantep E Ticaret sektöründe geliştirdiğimiz her E Ticaret web sitesini esneklik ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturuyoruz. 
Sektöre özgü ve uyumlu E Ticaret çözümlerimiz, potansiyel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaktadır.
Kusursuz ürün sayfaları ve ana sayfa tasarımları dahil tüm detayları hazırlamaktayız.