Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Yazılım Geliştirme Hizmeti

Gazisoft Yazılım ŞirketiYazılım Geliştirme Hizmeti

Gazisoft Yazılım Şirketi oalrak kişilerin, şirketlerin, firmaların, kurum ve kuruluşların  ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen dijital yazılımlarını oluşturma ve geliştirme hizmeti sunmaktayız.

Firmanızın mevcut standartları dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünlüğünü sağlıyoruz. Bunun yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, uygulama bakım hizmetleri ve raporlama sistemleri ile dijital dönüşüm stratejileri geliştirmeye yardımcı oluyoruz.

İsteğe Özel
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Hizmet
İstek ve İhtiyaç
Alanları
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Entegre
Bir Yazılım
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Yazılımlar
Panel ile Değiştirilen
Kolay Yazılım Yapısı

Özelleştirme ve Entegrasyon

Gazisoft Yazılım Şirketi, dijitalleşme yönetim anlayışıyla iş sektöründe destekleyici yazılımlarda değişimler sağlamaktadır.

Yeni nesil teknolojiyle geliştirilmiş otomasyonlar işletmelere her yönden avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların, özelleştirme ve entegrasyon süreçlerini karşılaması gerektiriyor. Gazisoft Yazılım Şirketi bu bakımdan işletmelere uzman ekipleriyle özelleştirme ve entegrasyon hizmeti veriyor. Bu süreç, üçüncü parti yazılımların çözümlerinin entegre edilmesi mümkün oluyor.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Proje Sonrası Destek Hizmeti

Proje Sonrası Destek Hizmeti, Proje Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi, yeni taleplerin alınması ve çözüm odaklı ilerleme için verilen hizmettir.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre, çağrı merkez hizmeti, yerinde destek, uzak bağlantı ve sistem bakımı hizmetleri sağlamaktadır. Gazisoft Yazılım Şirketi, işletmelerin hizmet bakımını her yönden gidermektedir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Metodoloji ve Proje Yönetimi

Microsoft uygulama geliştirme metodolojilerini kullanan ekibimiz “Yazılım Geliştirme Hayat” döngüsünü ve proje yönetimini Microsoft “Team Foundation Server” platformu ile desteklemektedir. Firmamız müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama, yüksek performans standartları, ölçeklenebilme, kesintisiz çalışma, kolay kullanımı ve yüksek kaliteli kod üretimi anlayışı içerisinde çalışmaktadır.

Proje yönetiminin başarıyla yapılabilmesi için, müşteri ihtiyaçları ve yazılımla ilgili sistem gereksinimleri baz alınarak Geliştirme Planı hazırlanmaktadır. Proje işleri, yazılım geliştirme ortamı, kaynaklar ve proje takvimi Proje Planında ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Analiz-Tasarım ve Kodlama

Yazılım geliştirme sürecinin ilk aşaması İhtiyaç Analizi’dir. Bu aşamada, geliştirilecek yazılımın işlevsel ve operasyonel gereksinimleri belirlenir. Bu gereksinimler “Yazılım Kapsam Analiz” dokümanları ile belgenir. Ayrıntılı tasarım aşamasında ise, yazılımın ayrıntılı analizi yapılarak, ekran tasarımları görsel olarak hazırlanır ve dokumana dahil edilir. Ayrıca veritabanının yapısı veritabanı yapısı deseni’de tasarlanarak analiz dokümanına eklenir.

Yazılım geliştirme testi aşamasında, gerçeklenen her yazılım birimi, diğer birimlerden bağımsız olarak izole birim testinden geçirilir. Bu test sırasında, Test Kontrol Listesi hazırlanır ve uygulamanın bu listedeki kriterlere uygunluğuna bakılır. Geliştirilen yazılım ürünleri, müşteri ile birlikte de gözden geçirilir. Bu sayede müşteriden geliştirme faaliyetleri devam ederken geri besleme alınır ve müşterinin de geliştirme sürecine katılması sağlanır.​

Gazisoft Yazılım Şirketi

Üst Düzey Güvenlik Önlemleri

Yazılım Programlarında normal ticarette olduğu gibi fiziksel bir gözlem söz konusu olmadığından dolayı güvenliğin sağlanması için etkin sistemlerin kullanılması gerekir. Yapılacak işlemlerin güvenilir olması, veritabanının güvenli olarak saklanması oldukça önemlidir.

SSL Güvenli Katmanı, Özel Güvenlik Duvarları ve Sayısal Sertifikalar kullanarak yazılımların güvenliğini en üst düzeye çıkartıyoruz. Bu işlemle hem müşterilerimizin hem de kullanıcıların kullanıcıların işlemlerini güvence altına alıyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Fikirlerinizi gerçek bir iş fırsatına dönüştürmenin en önemli yolu, size değer veren bir web tasarım ve yazılım şirketi ile çalışmaktan geçiyor. Gazisoft Yazılım Şirketi markası olarak E-Ticaret sektöründe geliştirdiğimiz her E-Ticaret web sitesini esneklik ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturuyoruz. Sektöre özgü ve uyumlu E-Ticaret çözümlerimiz, potansiyel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaktadır. Kusursuz ürün sayfaları ve ana sayfa tasarımları dahil tüm detayları hazırlamaktayız. Gaziantep E-Ticaret alanında ilk sıraya çıkmamızın en önemli nedeni: Her müşterimizle özel olarak ilgilenmemiz olmuştur.

Paketlerimizi incelemek ve E-Ticaret siteniz için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?