GaziSoft
Hakkımızda

Başından sonuna kadar kendimizi müşterilerimizin başarısına adadık.

Gazisoft, işletmelere Site Kurma, Uygulama Yapma, E-Ticaret Sitesi Kurma ve benzeri dijital hizmetler veren, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve geliştirme ajansıdır.

01
Kaliteli Hizmet

Her şirketin çevrimiçi hedef kitlesini anlamak ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Firmamız müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilmiş yüksek kaliteli premium web sitesi tasarım hizmetleri sunmaktadır.

02
Rekabetçi Fiyatlar

Şirketinizin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre özelleştirilebilecek kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun yanında ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Uygun fiyat koşulları ve cep yakmayan hizmet fiyatlarımızla çevrimiçi web platformunuzu kolaylıkla kurdurabilirsiniz.

03
Arama Motoru Dostu Tabanlı Platform

E-Ticaret Web Siteleri de dahil olmak üzere tüm web sitesi tasarımlarımız arama motoru dostudur.

04
Kullanılabilirlik ve Dijital Pazarlama Dönüşümü

Bir firmanın en kısa sürede etkili bir dijital varlığa sahip olması gerektiğinin farkında hizmet sunuyoruz.

05
Gazisoft Hizmet Garantisi

Amacımız tüm müşterilerimize yüksek kaliteli profesyonel hizmeti olabilecek en uygun fiyatta sunmaktır.

Web Sitesi Kurma
+
E-Ticaret Sistemi Kurma
+
Mobil Uygulama
+
Sosyal Medya Danışmanlığı
+

Gaziantep Web Tasarım Firmaları

Gazisoft Ofisimizden çalışarak, her büyüklükteki düzinelerce işletmenin en önemli çevrimiçi varlıklarını oluşturmalarına, yönetmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olduk. Kapsamlı hizmet yelpazemiz web tasarım ve geliştirme, içerik yönetim sistemi entegrasyonu, stratejik danışmanlık, arama motoru optimizasyonu, web pazarlama, veritabanı geliştirme ve çok daha fazlasını içerir.

Gazisoft ile çalışma süreçlerinizde hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşacak ve şirketinizin çevrimiçi profilini artırmaya yardımcı olacak tam işlevli bir web sitesine sahip olmanız garanti edilebilir. Gazisoft, E-ticaret geliştirme ve web tasarım geliştirme hizmetlerimiz, mobil entegrasyonlarımızı bütünüyle ele aldığımızda , Web Tasarım hizmetinden yararlanmak, web sitenizin profesyonel olarak oluşturulduğundan,  cep telefonları, iPad’ler ve diğer tabletler de dahil olmak üzere birden çok ekran boyutu ve cihaz türünde çalıştığından emin olarak şirketinizin giderek daha rekabetçi çevrimiçi pazarda bir avantaj elde etmesini sağlayabiliriz.

Web Sitesi ve E-Ticaret konusunda Türkiye'nin dört bir yanından
harika müşterilerle çalıştığımız için şanslıyız.

Gazisoft

Misyonumuz

Olağanüstü teknik becerileri, yaptığımız iş için gerçek bir tutku ile bir araya getirerek, müşterilerimiz için en üst düzey hizmet paketini ortaya çıkarıyoruz. Küçük işletme değerlerini büyük marka performansıyla birleştiren bir web tasarım ajansıdırTek ihtiyacımız olan vizyonunuz ve firma misyonunuzdur, bunları bizimle paylaştıktan sonra site altyapısı ve sistem kurgulamalarıyla ilgili herşeyi bize bırakabilirsiniz.

Gazisoft

Vizyonumuz

Benzersiz hizmet paketlerini müşterilerimizin hedeflerine, bütçelerine ve son teslim tarihlerine göre uyarlıyoruz. Antepsoft Web tasarım geliştirme hizmetlerinin çalışma misyonu olarak ekip arkadaşlarımız sıkı çalışma, özveri ve sürekli yenilik yoluyla sonuç vermeye kendini adamıştır.