Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

0 +
Yapılan İş Sayısı
0 +
Mutlu Müşteri

GAZİSOFT YAZILIM ŞİRKETİHakkımızda

Başından sonuna kadar kendimizi müşterilerimizin başarısına adadık.

Gazisoft Yazılım Şirketi bünyesinde bulunan çalışanları ile Web Sitesi, Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi, Restoran Otomasyonu ve benzeri dijital hizmetler veren, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

2008 yılında kurulan şirketimizin her zaman göz önünde bulundurduğu bir özelliğimiz var:
Her müşterimiz özeldir.
Yapılan her çalışmada, her işlemde bu motto gözetilerek profesyonel bir çalışma yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Her şirketin çevrimiçi hedef kitlesini anlamak ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Firmamız müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilmiş yüksek kaliteli premium web sitesi tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Kullanılabilirlik ve Dijital Pazarlama Dönüşümü

Bir firmanın en kısa sürede etkili bir dijital varlığa sahip olması gerektiğinin farkında hizmet sunuyoruz.

Arama Motoru Dostu Tabanlı Platform

E-Ticaret Web Siteleri de dahil olmak üzere tüm web sitesi tasarımlarımız arama motoru dostudur.

Rekabetçi Fiyatlar

Şirketinizin ihtiyaçlarına ve bütçesine göre özelleştirilebilecek kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun yanında ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Uygun fiyat koşulları ve cep yakmayan hizmet fiyatlarımızla çevrimiçi web platformunuzu kolaylıkla kurdurabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım ŞirketiTecrübe ve Güvenilirlik

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak, her büyüklükteki düzinelerce işletmenin en önemli çevrimiçi varlıklarını oluşturmalarına, yönetmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olduk. Kapsamlı hizmet yelpazemiz web tasarım ve geliştirme, içerik yönetim sistemi entegrasyonu, stratejik danışmanlık, arama motoru optimizasyonu, web pazarlama, veritabanı geliştirme ve çok daha fazlasını içerir.

Doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda olmazsa olmazlarımız oldu. 15 yılı aşkın süredir yurt içi pazarda; Web Tasarım, E-Ticaret, Grafik Tasarım, Restoran Otomasyonu, Entegrasyonlar, Hosting ve Domain ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık. Hizmet çeşitlerimizin sınırını sizler belirlediniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak çalışma süreçlerimizde hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşacak ve şirketinizin çevrimiçi profilini artırmaya yardımcı olacak tam işlevli bir web sitesine sahip olmanız garanti edebiliriz. En büyük amaçlarımızdan birisi tüm müşterilerimize yüksek kaliteli profesyonel hizmeti olabilecek en uygun fiyatta sunmaktır.

Misyonumuz

Olağanüstü teknik becerileri, yaptığımız iş için gerçek bir tutku ile bir araya getirerek, müşterilerimiz için uygun hizmet paketini ortaya çıkarıyoruz. Tek ihtiyacımız olan vizyonunuz ve firma misyonunuzdur, bunları bizimle paylaştıktan sonra site altyapısı ve sistem kurgulamalarıyla ilgili her şeyi bize bırakabilirsiniz.

Vizyonumuz

Benzersiz hizmet paketlerini müşterilerimizin hedeflerine, bütçelerine ve son teslim tarihlerine göre uyarlıyoruz. Gazisoft Yazılım Şirketi geliştirme hizmetlerinin çalışma misyonu olarak ekip arkadaşlarımız sıkı çalışma, özveri ve sürekli yenilik yoluyla sonuç vermeye kendini adamıştır.
×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?