Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Yönetimi

Gazisoft Yazılım ŞirketiSosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesaplarının aktif ve dinamik tutulması, büyüme sürecinin takibinin yapılması, marka imajı geliştirmenin sonrasında yönetiminin yürütülmesi ve çıkan sosyal medya krizlerinin çözüme götürülmesini kapsayan geniş bir çalışmadır.

Son dönemlerde toplumlarda sosyal medya sayfası olmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu yüzden sosyal medya hesaplarının yönetimleri günden güne önem kazanmaktadır. Yapılan araştırmaların doğrultusunda çıkan sonuca göre; sosyal mecralarda günlük ortalama 1 milyar kişi çevrimiçi olmaktadır. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğu ise direk olarak sosyal medya hesaplarıyla etkileşim kuruyor. Buna bağlı olarak siz bir ürünü yada hizmeti satmak istiyorsanız bu pazarı akıllıca kullanmanız gerekmektedir. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Kendinize yaşadığınız şehrin en işlek sokağında bir mağaza açsanız, önünden günde 1 milyar kişi geçmez. Doğru yapılacak sosyal medya yönetimi size günde 1 milyar kişinin potansiyel alıcı olabileceği bir caddede mağaza açma şansı sunuyor.

Kaliteli ve Özel
Tasarımlar
Hedef Kitleyi
Araştırmak
Marka Bilinirliğini
Arttırmak
Hedef Kitleye
Ulaşmak
Marka Bilinirliğini
Kourmak
Dijital Reklam
Kampanyaları
Etkin ve Güncel
Paylaşımlar
Müşteriye Özel
Raporlama

Sosyal Medya nedir?

Genel bir anlatımla, yeni nesil web teknolojilerinin getirdiği kullanıcı kolaylığı ve iletişim hızıyla yakalanan eş zamanlı bilgi paylaşımının takip edildiği dijital platformlardır. Birçok insanın mobil ve online olduğu dijital çağda paylaşım ve iletişim sınırı olmadan özgür ve özgün tartışma zemini yaratan sosyal medya, kişi ve birey iletişiminin yanında, marka ve kurum konumlandırması açısından da son derece önemlidir.


Sağladığı etkileşim açısından eğitim, araştırma ve bilgi sağlama anlamında da son derece etkin olan sosyal medya, içeriklerden oluşur. Sosyal medya için her bilgi bir içerik, her içerik bir kaynaktır. Sosyal medyanın gazete, TV ve diğer basılı mecralardan en büyük farkı, eş zamanlı bilgi paylaşımı ve çift yönlü iletişim sağlamasıdır. Bu nedenle sosyal medya günümüzde markalar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Kullanıcı odaklı olan sosyal medya, doğru kullanıldığı zaman büyük bir güç ve etkisi tartışılmaz bir platformdur. 

Gazisoft Yazılım Şirketi

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir sosyal medya yönetimi çok ayaklı bir çalışmanın ürünüdür. Etkin içerik yönetimini, sayfa moderasyonunu, strateji belirleme, raporlama ve analiz süreçlerini, tasarım aşamasını, müşteri hizmetleri ve reklam yönetimini de içine alır.

Asıl amaç hedef kitleyi yakalamak ve etkileşim sağlamaktır. Bunun devamlılığı için güncel ve düzenli olarak içerik paylaşımı yapılmalı ve raporlamalar kontrol edilmelidir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Sosyal Medya Yönetiminin İşinize Faydaları Nelerdir?

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak dijital dünyanın her yerinde bulunmanın avantajını yaşıyoruz. Müşterilerimizin ve kullanıcıların neler istediğini yerinde tespit ederek içeriklerimizi oluşturuyoruz. Müşterilerimize kaliteli bir sosyal medya yönetim hizmeti sunarak istedikleri avantajları sağlıyoruz.

  • Mevcut müşterileriniz ile doğrudan etkileşim sağlanarak ilişkileriniz sağlamlaştırılırken, bir yandan da yeni müşteriler kazanırsınız.
  • Piyasadaki bilinirliğinizi artırır.
  • Marka imajınıza katkı sağlar.
  • Kurumsal kimliğinizi güçlendirir.
Gazisoft Yazılım Şirketi

Verimli Sosyal Medya Yönetimi Süreci Neden Önemlidir?

Kurumlar, firmalar ve markalar için temel başarı kıstası hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitlenin ilgisini üretilen her türlü ürün, hizmet ve fikirlere çekebilmektir. 

Etkili bir sosyal medya yönetimi ile markalar her şeyden önce hedef kitlelerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir. Bu bakımdan da sosyal medya yönetiminin verimli şekilde ele alınması önemlidir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Neden Gazisoft'u Tercih Etmelisiniz?

Sosyal medya yönetimi nasıl yapılır? sorusu son derece kapsamlı bir cevaba sahiptir. Dışarıdan basit gibi görünse de sosyal medya yönetimi aslında karmaşık süreçlerin profesyonelce ele alınmasını gerektiren bir çalışmadır.

Dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir ayağını oluşturan sosyal medya yönetimi sadece içerik üretip, söz konusu içerik için uygun bir fotoğraf veya video hazırlamaktan ibaret değildir.

Mutlaka belli bir strateji oluşturularak işe başlanmalı, stratejiye uygun içerikler üretilmeli, görsel tasarım incelikle ele alınmalı, hedef kitlenin arz talep eğilimleri ile sektördeki rakipler iyi değerlendirilerek yapılan çalışma geliştirilmeli, etkileşimi artıracak çözümler devreye alınmalı, periyodik analiz ve raporlamalar ışığında çalışılmalıdır.

Güncel ve Kaliteli Paylaşımlar

Markanıza veya firmanıza ait gelişmeleri yakından takip ederek sosyal medya paylaşım takvimi hazırlıyoruz.

Hedef Kitleye Ulaşma

Sosyal Medya Yönetiminin asıl hedefiin hedef kitleye ulaşma olduğu bilince strateji oluşturup buna uygun ilerliyoruz.

Marka Bilinirliği Bilinci

Markanızın bilinirliğini oluşturuyor ve bu bilinirliği korumak adına paylaşımlar yapıyoruz. Markanız emin ellerde!

Gazisoft Yazılım Şirketi

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak tüm sosyal medya platformlarının profesyonel şekilde yönetimini yapmaktayız. İşletmenizin genel hedefleri, sosyal medyadan beklentileriniz ve müşteri kitleniz doğrultusunda sizin için en uygun sosyal medya platformlarını seçip onları aktif hale getirerek, kaliteli içeriklerle bol etkileşimli bir çalışma sunuyoruz. Sosyal medya yönetimini diğer tüm dijital varlıklarınızla da entegre hale getirerek maksimum verimlilik sağlayabiliyoruz.

Eğer firmanızın sosyal medyada etkin ve başarılı bir noktaya gelmesi için işinin ehli bir çözüm ortağına ihtiyacınız varsa, biz bir telefon uzağınızdayız. 

Paketlerimizi incelemek ve Sosyal Medya Yönetimi için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?