Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Adıyaman Cafe Restoran Sistemi

Gazisoft Yazılım ŞirketiAdıyaman Cafe Restoran Adisyon Sipariş Sistemi

Adıyaman’ın güzel mutfağına entegre bir işletmeye sahipseniz ve işletmenizi dijital ortama taşıyarak çalışmalarınıza ivme kazandırmak istiyorsanız Adıyaman cafe restoran sistemi ile bunu yapmanız için gazisoft.com.tr ihtiyacınız olan dijital ortamı işletmenize sağlayacaktır.

Adıyaman cafe sistemi ya da Adıyaman restorant sistemi Adıyaman Sambapos ile dijital pazarda kendi yerini edinmek adını online sistemde ismini duyurmak isteyen işletmeler için gerekli olan sistemi sunmaktadır. Böylece daha fazla kişiye hitap ederek müşteri kitlesi kazanmış olunur.

Gastronomi alanında  başarılara imza atmış Adıyaman bu alanda açılan işletmeleriyle de fark yaratıyor. Doğal olarak teknolojinin getirilerine de ayak uydurması gerekiyor.

Adıyaman cafe sistemi ve Adıyaman restoran sistemi Adıyaman mutfağını dijitale taşıyor.

Kişiselleştirilebilir
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Hizmet
Sınırsız Ürün
Sınırısız Kategori
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Porgram Kullanımı
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Program
Kolay Mobil
Kullanım Yapısı

Adıyaman Cafe Resotran Sistemi Size Ne Sunuyor?

 • Sınırsız masa açma ve işletme içerisindeki bölümleri Bahçe, Salon , Teras, Cam Kenarı gibi isteğinize bağlı olarak açabilirsiniz. Sistemin en güzel yanı bu düzenleme ve tasarımları sizlerde yapabilirsiniz.
 • Paket Servis yönelik CallerID özelliği ile birlikte müşterileri telefon numarası sisteme otomatik alarak kayıt edebilir ve müşteri her aradığında bilgilerin otomatik olarak gelmesini sağlıyoruz. Böylelikle hızlı sipariş alabilir ve müşteri takip gerçekleştirebilirsiniz.
 • Stok Takibi ve Açık Hesap Cari Takip yapabilirsiniz.
 • Geliştirilmiş Reçete ve Stok Yönetim sistemi ile bir ürün reçetesini belirleyerek ürünlerinizin stoğunu tutabilirsiniz.
 • Logo, Zirve, Paraşüt, Mikro vebenzeri Muhasebe Programları ile entegre şekilde çalışabilir.
 • Yemek Sepeti, Getir Yemek ve Trenyol Yemek Online Sipariş Satış Platformlarına entegre çalışabilir.
 • Qr Menü ile birlikte Müşteriler Menü Mobil Üzerinden Görebilir yada garson sipariş Almadan Müşteri Kendi Siparişini Verebilir.
 • Garsonlar Tablet ile sipariş alabilir ve profesyonel çalışma şekli oluşturulur.
 • Mobilden İzleme Modül ile işletmenizi istediğiniz yerden takip edebilirsiniz.
 • Terazi Entegrasyonu ile teraziden gelen verileri otomatik olarak okutabilirsiniz.
 • Gelişmiş Raporlama ile özelleştirilmiş raporlar yapabilirsiniz.
 • Yönetici , Kasiyer, Garson, Şef gibi birçok rol ve kullanıcı oluşturabilirsiniz. Yetkilendirme gerçekleştirebilirsiniz.
Gazisoft Yazılım Şirketi

Adıyaman SambaPos

Hemen her pazarın e pazara taşındığı günümüzde cafe, restoran gibi işletmeler de taşınıyor. Mutfak kültürü şahlanmış olan Adıyaman işletmeleri de e pazara taşınıyor. Bir cafe ve restorant için aklınıza gelebilecek hemen her ihtiyacın düşünüldüğü bir sistem olan SambaPos sürekli güncellenen yazılımıyla her geçen gün kendini daha ileriye götürerek müşteri ihtiyacını müşteri ihtiyaç hissetmeden bularak hayata geçiriyor.

Adıyaman SambaPos, Adıyaman cafe sistemine ya da restoran sistemlerine dahil edilerek Adıyaman işletmelerinin de yükünü hafifletiyor. Hızlı, doğru ve gerçek zamanlı verilerle Adıyaman SambaPos internet olmasa bile çalışmaya devam ettiği için üretken ve kullanışlılığı ile Adıyaman Cafe Sistemleri tarafından tercih edilen bir pos sistemidir.

Restoranlar, cafeler, gece kulüpleri, paket servis, aqua parklar, havuzlar, sahiller, fırınlar aklınıza gelebilecek daha birçok yer 123 ülkede, 23 dilde, binlerce işletmeye hizmet vererek kapasitelerini, servislerini bu işletmelerin katbekat artırmışlardır. Adıyaman Sambapos da bu sistemin bir parçasıdır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

SambaPos Modülleri

SambaPos sunduğu, geliştirdiği ürünler ile işletme sahiplerine güç veriyor.

SambaPos V5 Pro: sunduğu imkanlarla siparişten sistem özelleştirmeye kadar birçok alanda kolaylıkla ve profesyonelce işlem yapılmasına olanak sağlıyor.
SambaPos QR Menu: müşteriyi dakikalarca bekletmeden, kağıttan da tasarruf sağlayarak sipariş verilmesine olanak verir.
SambaPos Android Cid: bu uygulama ile müşterileriniz kolaylıkla telefonlarından sipariş verebilecekler.
SambaPos Go Tablet: Menünün V5 ile çalışmasıdır. Renkli ve iç açıcı sistemi ile tek tuşta siparişe götürerek kolaylık sağlar.
SambaPos Mobile Client: sistem bir garson gibi dijital ortamda es geçmeden sipariş toplar ve mutfağa bildirir.
SambaPos Metrik: Mobil cihazınızla işletmenizi takip etmenizi kolay kılacak bir sistemdir.
SambaPos Kioks: bu sistem servis, sunum, sipariş yönyle hıza ihtiyacı olan firmaların eli ayağı olacaktır.
SambaPos Neptune: stok, sipariş, raporlar tek bir ekranda görünebilir.

Adıyaman SambaPos sunduğu ürünlerle işletmenize ivme kazandırmaktadır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

SambaPos’un Sunduğu Çözümler

SambaPos’un işletmeye sunduğu çözümler işletme mekanını, personeli, sistemi kısacası işletme içindeki bütün kalemleri doğru ve etkin kullanılmasını sağlayarak verimi, müşrei memnuniyetini ve kazancı artıracaktır. Masaya servis, hızlı satış, paket servis, full servis, arabaya servis, hayalet mutfak, entegrasyonlar ile Adana Sambapos işletme memnuniyetini katlıyor.

Gazisoft Yazılım Şirketi

SambaPos Hizmet Verdiği İşletme Tipleri

Adıyaman SambaPos uygulanan restoran tipleri her kesim ve koşul için düşünülmüş sınırlandırma yapılmamıştır. Adıyaman restoran sistemi ile SambaPos entegre edilince işletme gözle görülür, verilerle sabit dönüşümlere imza atacaktır.

Alakart restoran siparişten rapora kadar SambaPos deneyimiyle işletmenizin kalite ve memnuniyet düzeyini artıracaktır.
Fast food işletmenizde kaliteli, hızlı ve kontrollü deneyimlerinizi artıracaktır.
Bar ve clupler işler aksamadan en doğru pos verilerine sahip olma deneyimini yaşayın.
Kafe ve fırın işletmelerinizde sipariş takibi, kolay ödeme yöntemleri, stok yönetimi, stok raporları gerçek zamanlı ve aksamadan iş yükünüzü hafifletir ve verimi artırır.
Seyyar restoranlar hız, iş yükü ve kontrol açısından sınırlı işletmelerdir. Sambapos tek tuş tek ekran özellikleri ile iş yükünü hafifleterek verimi artıracaktır.

İşletme sınırlarını kaldıran Adıyaman paket sipariş sistemi işletmelerin dijital ayağıdır. Uygulamalar ya da alo paketler üzerinden verilen siparişler menü sunumundan faturaya kadar sizin adınıza sambapos tarafından yapılarak hata düzeyi en düşük sonuçlara sizi ulaştıracaktır.
Aqua park sistemleri sadece yeme içme değil aynı zamanda aktivite merkezleri olarak da faal olduğu için kompleks yapısını hafifletecek bir sistem işletmeyi dizayn edecektir.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Adıyaman Restoran ve Cafe Programı

Türk mutfağının en nadide çeşitlerini bünyesinde bulunduran Adıyaman gün geçtikçe zamana ihtiyaç duyumun artmasının da katkısı ile ürünlerini paket servis haline getirdi. Adıyaman paket sipariş sistemi işletme mekanının kısıtlı olmasını ya da müşterinin mekana gelmesi gerekliliğini ortadan kaldırarak menüyü müşterinin ayağına götürüyor. Bu süreç belli sınırlar dahilinde ilerlememesi nedeniyle bazı riskler alınıyor. İşte SambaPos işletmelerin iştah açıcı menülerinde, stoklarına siparişten faturalandırmaya kadar her aşamayı internetsiz ortamda dahi güvenle sonlandırıyor. Siparişleri sistemin ileri teknolojisiyle hatasız ulaştırıp raporlandırarak işletmeye ivme kazandırıyor.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Adıyaman Sipariş Sistemi

Cafe, restoran gibi işletmelerde müşterinin konforu için her geçen gün gelişen özellikler sunuluyor. Müşterinin işletme ve vereceği ürün noktasında beklentileri oluyor. Bu beklenti sipariş süreci, hızlı işlem, şık sunum, doğru ve kolay ödeme, hatasız faturalandırma şeklinde süregelen bir ihtiyaç listesi ortaya çıkarıyor. SambaPos Adıyaman sipariş sistemini müşteri memnuniyeti ve verimli işleyiş olarak çıktı veriyor.

Adıyaman sipariş programı ile iştah açan menüler mobil cihaz ve tabletlere entegre edilerek kağıt ve enerji tasarrufu doğru fiyatlandırma ile müşteriye sunuluyor. Doğru, hatasız alınan siparişler mutfağa anında iletilerek iş yükü hafifletiliyor. Hazır olan sipariş eşsiz sunumlarla müşteriye ulaştıktan sonra müşteri ödeme noktasına gidip kuyruk beklemek istemiyor. Adıyaman sipariş sisteminin yoğun oluşu kuyruklara da delalet ediyor. Sambapos pratikliğiyle online olmadan bile hatasız ödeme faturalandırma yapılarak verimiliği yüksek bir sipariş deneyimi sunuyor.

Adıyaman sipariş programı ile her tür restoran ve Adıyaman cafe sistemine uyarlanabilen, özelleştirilebilen pos uygulaması Adıyaman SambaPos verimliliği üst düzeye çıkararak işletmenizin iş yükünü hafifletecek. Gelişmeye sürekli bir şekilde devam eden uygulama yenilikçi, profesyonel ekibi ile dünya çapında kendini kanıtlamış, güven veren yapılanması ile iş ortağı olduğu her işletmeye kalite sunmuş ve bu kalite ile işletme kendi ufkunu aşmıştır. Çeşitli sipariş programı uygulamalarıyla da entegre çalışan sistem hitap ettiği kitleyi her geçen gün genişleterek insana, işletmeye hizmet etmektedir.

Sürekli Güncelleme

Sahada edinilen tüm tecrübeler ve gözlemler yıllardır SambaPOS içinde uygulanarak kullanıcı odaklı çalışılmaktadır.

Hızlı Kullanım

Sambapos'ta özel optimizasyon sağlanır ve hızlı bir program sunulur. Programın hızlı işlem yapması olmazsa olmazdır.

Esnek Yapı

Özellştirilebilme adına SambaPOS’u oluştururken suyun şekil alan yapısını gözlemlendi.

Kolay Yönetim Paneli

Kullanıcı paneli ile programın yönetimini tamamen size sunuyoruz. İstediğiniz an istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Şık Tasarımlar

Tasarımlar ve ekranlar güncel kullanıcı profiline göre güncellenebilmektedir. Bu kolaylık ve göze aşinalık sunar.

Profesyonel Destek Birimi

Yazılım ekibimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizin yanınızda olacaktır. Üstelik destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Paketlerimizi incelemek ve işletmeniz için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?