Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Web Tasarım

Gazisoft Yazılım ŞirketiWeb Tasarım Hizmeti

Her müşterimiz özeldir. Web Tasarım hizmetimizle sizi dijital ortamda temsil edecek yüzünüz olan web sitenizi yaratıyoruz. 2008 yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Kısa sürede Gaziantep Web Tasarım Firmaları arasında ilk sırayı aldık. Sonrasında ise hizmet portföyümüzü genişleterek komple bir hizmet verme yolunda emin adımlar attık.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz. İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Sektörlere Özel
Tasarımlar
Uygun Fiyatlı
Kaliteli Paketler
Hızlı Bir Site İçin
Hazır Konsept Tema
Videolu Anlatım ile
Destek Dokümanları
Hızlı ve Optimize
Sunucuda Barındırma
Görsel Anlatımlı
Destek Dokümanları
Özel Optimize Edilmiş
Güvenli Site Yapısı
Panel ile Değiştirilen
Kolay Site Yapısı

Web Site Hizmeti

Web sitesi geliştirme hizmetlerinde asıl hedef, organik trafik çekerken ihtiyacınız olan potansiyel müşteri kitlesini yakalamaktır.

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak, web sitenizi en etkili şekilde geliştirerek işletmenizin online platformda büyümesine katkı sağlıyoruz. Online marka değerinizi yükseltmek ve web sitesi geliştirme proje planınızı oluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Web sitenizin sayfa tasarımı, görsel tasarımları, dosya sıkıştırma teknikleri, arama motoru performansı, güvenlik altyapısı ve mobil uygunluğu gibi birçok konuda en iyi noktaya getirerek teslim ediyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

SEO Uyumlu Site

Her web sitesi için en önemli temel unsurlardan birisi içeriktir. Google gibi dünyaca ünlü arama motorlarından trafik çekmenizi sağlayan, web sitenizi ziyaretçi ile buluşturan ve işletmenizle iletişim kurmak gibi aksiyonları ziyaretçiye aldıran temel şey içeriktir.

Bir ziyaretçinin hizmetlerinizle ilgilenmesini sağlamak adına web sitenizin en etkili şekilde içerikler barındırması gerekir. Web sitesinin her yönden içerik kalitesinin en iyi seviyeye ulaşması için Gazisoft Yazılım Şirketi olarak uzman ekibimiz ile itinalı bir şekilde çalışmaktayız. Web sitenizin içerik geliştirme aşamasında mükemmeli yakalamak adına beyin fırtınası yapıyoruz ve pik nokta yakalayarak web sitenizi görsel ve içerik yönünden ilgi çekici ve odak noktası halini getiriyoruz. 

Gazisoft Yazılım Şirketi

Güncel ve Dinamik Site Yapısı

Başarılı bir web sitesi yönetmek ve hizmetlerinizle ilgilenen ziyaretçileri sitenize çekebilmek için sitenin güncel ve dinamik olması gerekmektedir.

Güncel kalmak, yeni trendleri yakalamak web sitesi geliştirme konusunda önemli hususlardan biridir. Sitenizde sektörünüze göre güncel bilgiler barındırmak istiyorsanız Gazisoft Yazılım Şirketi size en iyi çözümleri sunar. İşletmelerin web sitelerine makale, blog yazısı, görsel veya diğer değişiklik taleplerine yanıt verirken sektörünüzde liderliği hedefliyoruz.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil Uyumluluk (Responsive), bir web sitesinin ziyaretçinin cihazının boyutuna göre uyarlanmasıdır. Responsive yapılar, hangi cihaz olursa olsun o ekran boyutuna göre esnek olarak yerleşim özelliğine sahiptir.

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak en önem verdiğimiz konulardan birisi mobil uyumluluktur.  Tasarladığımız tüm web siteleri mobil uyumlu hale getiriyoruz. Böylelikle kullanıcı hangi cihazda olursa olsun web siteniz en doğru ve en güzel görüntüde çalışacaktır.

Gazisoft Yazılım Şirketi

Yüksek Performanslı Altyapı

Hosting, tüm web projelerinin yazılım dosyalarının ve içeriklerinin yüksek internet bağlantısı ile 7/24 hizmet veren sunucular üzerinde barındırılması hizmetidir. 

Gazisoft Yazılım Şirketi olarak bünyemizde oluşturduğumuz ve yayına aldığımız tüm web sitelerinde yüksek performanslı sunucularımızı kullanıyoruz. Bu sayede web siteniz hızlı ve güvenilir bir altyapıda hizmet vermektedir. Hızlı web siteler her zaman kullanıcı dostudur!

Gazisoft Yazılım Şirketi

Kolay Yönetilebilir Panel

Web sitenizi düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Düzenlemeler yapmak, görsel eklemek için kolay yönetilebilir admin panelimiz web sitenize entegre bir şekilde gelmektedir!

Sektörde gördüğümüz en büyük sorunu sürdürülebilirlik olarak ele aldık ve web sitenizi tamamen sizin kullanımınıza açtık! Kodlama bilmeden, istediğiniz şeyi değiştirmek için panelimizi kullananın. Güncel haberleri, özgün içeriklerinizi ve fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Özgürlüğünüzü hissedin!

Gazisoft Yazılım Şirketi

Paketlerimizi incelemek ve kendi web siteniz için uygun paketi bulup sipariş oluşturmak için butonu kullanabilirsiniz!

Sürekli Güncelleme

Müşterilerimize gelişen teknolojiye uygun siteler sunmak adına tüm web sitelerimizin altyapısını sürekli güncelliyoruz.

Pagespeed ve Hızlı Siteler

Tüm tasarımlarımızda özel optimizasyon sağlayarak hızlı web site sunuyoruz. Sitenin hızlı açılması olmazsa olmazdır.

SEO / SEM Uyumluluk

Yaptığımız tüm web sitelerin iç SEO ve SEM düzenlemeleri yapılmaktadır. Tasarımlarımız %100 SEO uyumludur.

Kolay Yönetilebilir Web Site

Kullanıcı paneli ile web sitenizin yönetimini tamamen size sunuyoruz. İstediğiniz an istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Şık Tasarımlar

Tasarımlarımızı güncel kullanıcı profiline göre güncelliyoruz. Ziyaretçilerinize karşı en başarılı web siteyi oluşturuyoruz.

Profesyonel Destek Birimi

Yazılım ekibimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizin yanınızda olacaktır. Üstelik destek ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?