Gazisoft Yazılım Şirketi, Türkiye’nin güzide şehirlerinin başında gelen Gaziantep lokasyonunda bulunan web tasarım ve yazılım geliştirme şirketidir.

İletişim Kanallarımız

Location
Mücahitler Mah. 52043 Nolu Sok. Mehmet Karagülle İş Merkezi Kat: 6 No: 62 Şehitkamil/GAZİANTEP
Phone
0 (532) 503 29 09

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gazisoft Destek

iPhone Kurumsal Mail Kurulumu

1. Hesaplar’a Gidiniz
iPhone Ayarlar menüsünden Mail > Hesaplar adımlarına dokunarak ilerleyin.


2. Hesap Ekle’yi Seçiniz
Hesaplar sayfasında Hesap Ekle‘ye, ardından Diğer‘e dokunun.


3. Bilgilerinizi Giriniz

Açılan sayfada, Mail Hesabı Ekle’ye tıklayın ve aşağıdaki örnekte olduğu gibi bilgilerinizi doldurunuz. Ardından Sonraki butonuna dokunun.4. Detaylı Bilgileri Giriniz

Karşınıza gelen yeni sayfada, POP‘a tıklayın ve sayfadaki tüm bilgileri size gönderilen mailde verildiği gibi doldunuz. Görsel örnek amaçlıdır. Lütfen size verilen bilgileri giriniz. Ardından Kaydet butonuna tıklayınız.

5. Evet’e Dokununuz

Ortlama 30 saniye içerisinde (internetinize bağlı olarak daha kısa veya uzun sürebilmekte) karşınıza aşağıdaki bilgi ekranı gelecektir. Evet’e dokunup devam ediniz.Tebrikler, ilk adımları başarıyla tamamladınız. Şimdi aşağıdaki adımları gözden geçirelim.


6. Eklediğiniz Hesaba Tıklayın

Ekleme işlemi onaylandığında tekrar Hesaplar sayfasına döneceğiz. Buradan eklediğimiz hesaba tıklayarak detaylı ayarlar sayfasına geçelim.

7. İleri Düzey Ayarları

POP3 Port ayarlarımızda bir hata olması halinde mail almada bir sorun yaşayabiliriz. Bu nedenle port ayarlarımızı kontrol edelim ve aşağıdaki örnekte olduğu gibi düzenleyelim.

8. SMTP Ayarları

SMTP Port ayarlarımızda bir hata olması halinde mail göndermede bir sorun yaşayabiliriz. Bu nedenle port ayarlarımızı kontrol edelim ve aşağıdaki örnekte olduğu gibi düzenleyelim.

Kurulumu tamamladınız! Eğer hata alırsanız, adımları en başından uygulayınız ve bilgilerinizin (e-mail adresinizin, şifrenizin, sunucu adreslerinin) doğruluğunu kontrol ediniz.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

×

 

Merhaba!

Gazisoft Yazılım Şirketi kalitesiyle ürün ve hizmet almak için hemen bize ulaşın!
Yazılım dünyasının ayrıcalıklı markasıyla çalışın!

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?